Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyus?

Miért nem eszik a kutyus?

Figyelt kérdés

Palotapincsi kutyusom nem akar enni, szinte semmit! 2 állatorvosnál is voltunk, azt mondták egyszerűen nem értik, makk egészséges, borzalmas eleven, és vidám kutyus. De, ha jön a kajálás... szinte bele sem szagol, nagy ritkán látom, hogy nekifog, de nem eszik meg mindent.

Próbáltunk már neki: tápot, házi kosztot, tasakos kaját, marhamájat.

Minap voltam vásárolni, láttam pedigree jutalomfalatot, mondom nem veszem meg úgysem kell neki, de végül visszamentem érte. Na azt elrágcsálja, ha adok neki naponta kb 3szor kap.

Ma meg (tudom, hogy rosszat csináltam) elkeseredésemben a kezemből etettem meg vele a tasakos kaját, nagy részét be is vágta.


2011. márc. 3. 18:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Másnál eszik vagy csak nálatok nem ? Mióta van nálatok ?
2011. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom mi lehet a gond!:S

Nem lehet hogy ennyire válogatós?

2011. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Itt is az a baj, hogy válogatós! NEM TE VAGY A FALKAVEZÉR. Ha te lennél a kutya mindent megenne amit elébe teszel. :) [link]
2011. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

kicsi kora óta velünk van, most 8hónapos.

Múlthéten tüzelt, de nem hiszem, hogy amiatt, mert már előtte is ilyen volt.

2011. márc. 3. 18:57
 5/23 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előző írta. Megkapja a kaját, ha nem eszik belőle 10 percig, elveszed előle. Majd kap a legközelebbi etetésnél. És így tovább. Volt itt aki azt írta, hogy a kutyája 6 napig tartotta magát, de aztán végül mégis elkezdett enni. És ne aggódj, nem fog éhenhalni.

Egyébként nem kell napi háromszor etetni, kétszer bőven elég.

2011. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja, hogy kölyök? Akkor az utolsó mondatom visszavonom.
2011. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs mit adjak neki.

Falkavezér? Hm nem tudom lehet, de hallgat rám, szót fogad, ha rászólok, ha magamhoz hívom jön, ha azt mondom marad, akkor marad

2011. márc. 3. 18:59
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
18:50 vagyok. Tudok segíteni, csak írj e-mailt. kutyabarat90@freemail.hu
2011. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

meg akkor a kezemből miért ette meg?

nekem az is feltűnt, hogy mintha problémája lenne a tálkájával, tehát nem ment oda, hanem fölé hajolt óvatosan, gyorsan kikapott egy falatot, letette a földre, és úgy megette. Tálcsere is volt, de az újra is fintorog

2011. márc. 3. 19:02
 10/23 A kérdező kommentje:
rendben írok!
2011. márc. 3. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!