Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyivel eszik kevesebbet...

Mennyivel eszik kevesebbet egy kutyus jó minőségű tápból?

Figyelt kérdés

Két örökbefogadott kan kutyusom van, 10hónaposak lesznek. Szeretnék valami jó minőségű tápot adni nekik, ha megérné azzal etetni Őket...

Ha a mostani 24% hústartalmú mellé kapnak husit meg ilyeneket nem ugyanaz???


2009. szept. 13. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ugyan az, a miénk majdnem 3 hós, most 11 kg ő megeszik olyan 300g premium tápot vagy Acana vagy Royal Canin és ez mellé kap még húst, rizsával zúzát, szívet, vad húst stb. Szerintem megéri prémium táppal etetni, mert azokból jóval kevesebb kell és egy csomó a kutyáknak szükséges kiegészítő (vitamin, kálcium, stb. van benne. A vacak minőség meg csak ízfokozós.

Én mindenképpen javasolnám valamelyik prémium tápot, végül is még a Happy dog is jó minőségű és olcsóbb.

2009. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek Acana sport & agility-t esznek, az olyan 60% kürül van. A napi adagjuk egy pohár! A régi rossz tápokból meg fél tányérnyi! Persze amíg kicsik addig többet kell enniük a prémiumból is, de 1 éves kortól lehet felnőtt tápot adni.
2009. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Még az pohárnyi is több mint a táblázatban tanácsolt. Azért sem jó hússal kiegészíteni, mert ami a kutyának való az drága és nem csirkefej, és nagyon nehéz az arányokat pontosan tudni és mindent belerakni amit kell.
2009. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nem sokkal adok nekik kevesebbet belőle. Acanával etetek. A 150 g helyett min. 200-at adok, de inkább többet, mert nagyon lefogyna, és így is kevés ez neki. De minőségileg tényleg jó, csak nem kell belőle kevesebb sokkal, mint az ócskából.
2009. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam a halas Acanából már az általuk ajánlottnál is kevesebb kellett, a 20-25 kiló közötti szukám 180-190 grammot kapott a kb. 250 gramm helyett.
2009. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Cibau-val etetek,egész jól bevált, jó minőségű táp olcsó is, jó a széklet, amúgy nem kell mellé semmi kiegészítő(vitmain,stb) :)
2009. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó válaszoló! Mit jelent az,hogy olcsó? Hol lehet ilyet kapni? Van valahol valamilyen leírás róla?

2009. szept. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!