Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottátok ezt? Hogy lehet...

Hallottátok ezt? Hogy lehet valaki ilyen szemét?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 3. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát igen.... itt tartunk.

Amúgy ha már ördögözünk, akkor inkább ezt az embert kellene, nem pedig azt a kutyust, aki egy kicsit megrágcsált egy Bibliát. Mert az asszony nemhogy leördögözte, (Amerikában történt az esemény), megölte a kutyusát.


Valóban, ettől az "embertől" el kellene kobozni a saját kutyusát is.


Amúgy valóban hihetetlen buta lehet, alágyújtott....

Még ehhez sem ért....de kutyát akart kínozni...szégyen!


Remélem kutyuska hogy meggyógyulsz:). És kerüld majd ezentúl azt a telket, vagy légy nagyon óvatos:).

2011. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én mindig ledöbbenek ilyen hallatán...

Igazság szerint nem értem... állatott nem kötelező tartani, aki nem szereti az kerülje ennyi, de ilyet tenni? aki ezt élvezi azt be kellene zárni, mert hogy komoly viselkedési problémái vannak az biztos... és előbb utóbb embere is veszélyes lesz


De azért kíváncsiságból én személyesen is elbeszélgetnék egy ilyennel, csak hogy meghallgassam a gondolat menetét, hogy még is miért, és hogyan, és mit érzet közben???

2011. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kutyatartás kultúrájában van hiba. Ha a pulit is meg a rotit is ivartalanították volna, nem történt volna ez meg.

A roti gazdája a neve alapján cigány. Úgy áll hozzá, hogy ez a normális, hogy a kan kutya a párzási időszakban szökik és szexel. Eszében sincs megkötni/bezárni/KIGOLYÓZNI a kutyát.

A puli gazdája még rosszabb, mert az meg, nem hogy kipakoltatná a szukáját, mint egy felelősségteljes állattartó, inkább vadászik, a szó szoros értelmében vadászik a kanokra, és nem zárja el a kutyáját, hogy ne férjenek hozzá.


Mi lenne a befedezett szuka sorsa? Én tudom, mert errefelé, ahol én lakom, ezer és ezer ilyen eset történik, csak nincs ekkora visszhangja (és nem is ilyen látványos, amikor puskával meglövik a nyomorult kutyát, az meg ólommérgezésben döglődik egy hétig). A szukát két alom után kidobják vagy elaltattatják, a kölykök meg mennek a szemétdombra, vagy a kocsik kereke alá. A kan meg úgyis hazajön, csak had szexeljen nyugodtan!


Alapvetően ezen a hozzáálláson kellene nagyon, hogy változtassanak. Vállaljon mindenki felelősséget a saját kutyájáért, hogy ne szaporodjanak szerte a világba, és mindenki VIGYÁZZON a saját kutyája ösztöneire. A nyomorult rotit vagányságból tartják, nevelés nuku, fegyelem szintén semmi.

Igen, büntessék meg az állatkínzót, de azt azért vegyük figyelembe, hogy a kutyának nem lett volna szabad átmennie a szomszédhoz, és nem is tette volna, ha ivartalanítva van. De nem fogják ivartalanítani, mert 1, nincs pénz; 2, hülye tévképzeteik vannak az ivartalanításról.

A kutya gazdája is hibás. Bocs.

2011. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

19:14-es

83% os

Remélem nem azért írtad mert te ezt tetted volna!?

2011. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ilyen rohadt szemetet aki a kutyát felgyújtotta, a Dr MENGELE kezeire bíznám.

Meg az olyanokat is akik neki adnak igazat.

2011. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!