Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bernáthegyim 4. napja...

A bernáthegyim 4. napja tüzel, a kan azóta le sem szakad róla, egész nap szerelmeskednek, de a kan 3. napja a kaja felé sem néz! Egyáltalán nem eszik, csak a lányt szagolgatja. Mitől van ez? !

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám evésre bírni az ebet?Nem árt a lánynak ez a sok izélés?! ezek így szokták? :-D

Nemtudom, mert soha nem volt még két ilyen kanos kutyám... :-D


2009. febr. 18. 13:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%

Remélem majd a szülésnél is ilyen viccesnek tartod a dolgot, ha könyökig kell felnyúlnod, hogy a megakadt kölyköt kisegítsd...

F*szért nem lehet különzárni a kant a szukától tüzelés idejére, ha ennyire hülye vagy az egészhez?

Amúgy teljesen természetes, hogy amíg tüzelő szuka van mellette, semmi más nem érdekli. A szukának, bár nem kellemes (tudod, ők nem élvezetből csinálják, hanem ösztönösen. Áááá, dehogy tudod), de különösebben nem ártalmas a sok fedezés.

2009. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

első válaszoló miért kell így leugatnod a kérdezőt ?

Szerintem te sem vagy valami nagy szakértő

Természetes náluk nem lesz tőle semmi baja majd érzi ha már nem hagyja magát akkor majd békénhagyja a kan és enni is fog de ajánlatos szétszedni őket pár órára mert a kan nagyon lefáradhat és akár szívrohamot is kaphat ha túlsúlyos vagy öreg

2009. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Azért ugat mert valami nagyarcú tenyésztő.
2009. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

"első válaszoló miért kell így leugatnod a kérdezőt ?

Szerintem te sem vagy valami nagy szakértő "

Mert b+ menhelyen dolgozom, és a tököm tele az ilyen hülyegyerekekkel,akik k*rva viccesnek találják a kutyák párzását, aztán amikor az odafial neki 8 kölyköt, aminek a felét még ingyen se tudja elpasszolni akkor jön sírni a menhelyre, hogy fogadjuk be/találjunk neki gazdát. Nem, nem vagyok tenyésztő kedves harmadik nagyarcú válaszoló, csak rohadtul elegem van abból, hogy minden vadbarom ész nélkül szaporítja a kutyáját úgy, hogy a legalapvetőbb dolgokkal sincs tisztában.

2009. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

Első válaszolónak mondom hogyha ennyire zavar akkor talán munkahelyet kéne váltanod, az hogy micsinál a kutyávial az rá tartozik. Másodszor meg honan tudod hogy nem élvezik a kutyák? talán megkérdeztél egyet? attól hogy csak bizonyos időnként párzanak nem azt jelenti hogy nem élvezhetik.


Végül a kérdező kérdésére: szerintem semmi bajuk nem lessz.

2009. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Tudományos tény, hogy az ember, a delfin, és két majomfajta végez szexuális tevékenységet örömszerzés céljából... Minden más kizárólag szaporodási céllal párzik. Ha nem így lenne kkor bármikor csinálnák, nem csak akkor amikor a legnagyobb esély van a megtermékenyítésre. Aki ilyennel nincs tisztában annak plüss állat kellene, nem élő. A kutyáknál plusz még láűtványos is mennyire élvezhetik. Gondolj bele, amikor a kutya pénisze többszörösére dagad, ilyen módon összeragadva annál fogva rángatja megával a nőstény kb 20-30 percig, az mennyire élvezetes lehet nekik.
2009. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
ne haragudj utsó válaszoló de mivel a delfinek egy része is vándorló, ezért ők is megválasztják, mikor szülnek, nem ám mikor csak becsusszan.Ha eleged van, tényleg válts munkahelyet a greenpeace, az lenne neked jó.ami meg azt illeti, nem tudom, fiú vagy-e vagy lány, de sztem te is élvezed, ha a párod, vagy a tied többszörösére dagad...
2009. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
különben, hogy azért ne csak szidjak, azért azzal én is egyetértek, ha zavaró, hogy ennyire egymásra másznak igenis külön kell zárni őket.
2009. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

Ki beszélt a delfinek szülési szokásairól? Azt írtam, hogy a delfinek végeznek szexuális tevékenységet örömszerzési célból is. A kutyák nem, mert nekik ez nem élvezet, hanem ösztön. Aki ezt nem tudja felfogni az saját érzéseit vetíti ki a kutyára, ugyanúgy mint az aki szerint a nőstény kutyának egyszer mindenképpen szülnie kell, mert "beleőrül, hogy nincs gyereke".

Különben meg ez nem munkahely, itt önkéntes alapon dolgozom, mert szeretem a kutyákat. Tényleg az lenne a megoldás, hogy én hagyjam ott? Nem az inkább, hogy az idióta vadbarmok szemléletén változtassunk akik már csak poénból is szaporítják a kutyáikat, anélkül, hogy tudnának bármit is a kutyák szaporodásáról. Végül is csak 150%-os kihasználtsággal működik minden menhely, és csak kb 100 kutyát kell elaltatni naponta az ilyen hülyék miatt, de igazatok van, inkább irtsuk ki az összes kutyát a menhelyről, hogy legyen helye a poénból összehozott almokból származó kiskutyáknak. Sőt, mivel "mindenki azt csinál a kutyájával amit akar", alkossunk törvényt, hogy mindenki nyugodtan kinyírhassa büntetés nélkül a kutyája által szült kölyköket amitől nem tud megszabadulni. Nehogy szegény gazdánk kelljen már szenvedni a kiskutyák eltartásával.


Ebben is k*rva messze vagyunk még nyugattól...

2009. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Ezt ajánlom mindenki figyelmébe, aki szerint a kutyák/macskák stb élvezik a szexet - főleg az első fejezet elolvasása javasolt!

[link]


Talán valakinek, aki ezzel foglalkozik (etológia - mint tudomány) lehet hinni ebben a témában.

Nekünk nem kell, de akkor nézzetek utána ;o)

2009. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!