Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ilyen dolgokat...

Hol lehet ilyen dolgokat beszerezni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem ide jó a kérdés, de részben ide is tartozik. Márciusban házfelújítást csinálunk, és apum aztmondta, hogy a kutyánknak el kell mennie itthonról, mert hogy ás, kapar, lepisili a fákat stb. Van neki egy kenelje, de ott nem tarthatjuk egész nap bent... Arra gondoltam, hogy egy kis részt a kenel mellett elkerítenék neki, ahol apumat sem zavarja. Hol lehet venni ehhez szükséges dróthálót, rudat, és esetleg kiskaput? És ez kb mennyibe kerülne? Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 6. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok tenyésztőnél is úgy van megoldva, hogy a kennelhez hozzá van építve méretes kifutó. Ezt meg lehet oldani hálótól kezdve a kész fém kerítés elemekig sok mindennel.

Az árak persze függnek a felhasznált anyagtól nagyban.

2011. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ninna ♥ ***** válasza:

Nem tudom, hogy itt van-e, lehet, hogy nincs, de ők biztosan tudnak segíteni az ötlet kivitelezésében: [link]

Én annak idején itt vásároltam több mindent a szüleimnek, de azóta sem használják, mert a kutyusok végül bentlakók lettek. Vagy ha itt nincsenek olyasmik, amikre gondolsz, akkor érdemes lenne körülnézned pl. Bauhausban, vagy Baumaxban. Gondolom ezt ideiglenesre szeretnéd, hisz a házfelújítás után a kutyus újra szabadon lehetne. Ha ezt véglegesre akarod, akkor felejtsd el, inkább add egy jó gazdihoz a kutyust. Árban szerintem 50-100 ezer forint körül mozog az ilyen, egy 50 ezerből egy ideiglenest szerintem már ki lehet hozni.

2011. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Van neki egy kenelje, de ott nem tarthatjuk egész nap bent..."

Sétáltatásra gondoltál már?

Egy kis lekerített rész jobb a semminél, de azért az sem élettér egy kutyának...

2011. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal olcsóbb ha csináltattok.Én is csináltattam a Németjuhászomnak egy araánylag nagy kenelt (kényelmesen elfér benne).
2011. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!