Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak a kutyámnak?

Milyen nevet adjak a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Máma kaptam egy szuka bichon havanese kutyát és nem tudom mi legyen a neve.Segítenétek?
2011. márc. 6. 16:10
 1/5 xnorkax ***** válasza:
www.kutyanevnap.hu
2011. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Máma legyen a neve
2011. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisállatot mi általában vagy az öröbkbefogadás körülményeiről (Csöpi - csöpögött az eső, Kóbor - kóborkutya volt), vagy valami jellegzetes, más állatra nem jellemző tualjdonságról (Szögesdrót - drótszőrű, Szüri - szürke színű) szoktunk elnevezni. Lehet hagyományos név is mint Fickó, Bodri, de szerintem egy kis fantáziával sokkal jobb nevek is kitalálhatóak. Gyakorlatilag bármi lehet amit nem szégyellsz majd beíratni a törzskönyvbe.
2011. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Héra, Polly, Molly, Dolly, Connie, Lizzy, Bella, Frida, Cherry, Lola, Lotty, Müzli


Ezek szerintem nagyon aranyosak:-))

2011. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Daisy (Dézi), Peggi, Lizi, Shiba (Síba), Csini, Lucy (Lüszi), Dalma, Tisha (Tisa), Nina, Shira (Sira), Zara, Susie (Szuzi), Mia, Maya (Maja), Lana (Láná), Álom, Sissy (Szisszi), Sasha (Szássá)


Most ennyi jutott eszembe, de itt még vannak jó nevek:

[link]

2011. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!