Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adjak leendő...

Milyen nevet adjak leendő kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy akkor holnap megvesszük az első kutyánkat és már nagyon várjuk. Még nemtudjuk hogy milyen lesz de kistermetű kutyát szeretnénk és fiút. Ha mégis úgy alakulna hogy lány lesz akkor én a Linát szeretném meg Roxit ez már elvan dötve de jobban húz a szívem egy fiú iránt :) és nemtudjuk mi legyen a neve nekem nagyon tetszik a Beni név de a család többi tagjának nem nagyon :( gondolkodunk még a Picurban vagy a Manó de én inkább valami rendes nevet szeretnék neki :) van ötletetek? köszönöm a válaszokat :))
2011. ápr. 29. 17:43
 1/5 anonim válasza:
szia! szerintem ha fiú akkor a Csäki(chucky),Rudi ennyi jutott eszembe:) egyébként nekem fiú westiem van és Fiffynek hívják..nem túl fiús de rá pont illik:) szóval ez a te döntésed!;)
2011. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majd nálatok lesz a pici, akkor 1-2 nap múlva rájöttök, hogy milyen név illik hozzá:)
2011. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Boni.?
2011. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Joker, Jackpot, Merlin ???
2011. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno elgondolkotam azon, hogy mi jellemzi a picit. Van egy felnőtt kutyusunk, így leginkább a pici, kicsi volt rá jellemző, beírtam szótárba, és amelyik nyelven jobban tetszett, az lett a neve. :) Néhány jellemzőt kipróbálgattam így, de végül kaptam egy nevet, ami nem mindennapi, még is aranyos :)

Ha kicsit átlagosabb névre gondoltál, akkor nekem mondjuk a Pepi tetszik, és a Berry :)

2011. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!