Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavámnak vérzik a kukija...

A csivavámnak vérzik a kukija szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Csak nomrális válaszokat kérek!
2011. márc. 6. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
megsérült.
2011. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Kanos, oda dugta be ahova nem kellett volna.
2011. márc. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi honnét tudhatnák? Lehet tényleg rossz helyre dugta,valami meg szúrta vagy bármi.. De lehet valami baja van,nem tudhatjuk mi..

Ha nem múlik el,akkor valami biztos van vele.. Ha elmúlik,akkor meg mindegy,biztos megsértette valahogy :)

2011. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán veseköve van. Vidd orvoshoz.
2011. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vidd dokihoz, az a tuti!

Nekem is van csivim de nem volt még vele ilyen baj.

2011. márc. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az ilyen embereket mint amilyen te vagy kérdező!Ahelyett hogy elvinnéd dokihoz itt kérdezősködsz, hát csak gratulálni tudok biztos fognak neked itt állatorvosok válaszolni hiszen csak azok járnak ide.-.-'
2011. márc. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretnéd azt a kutyát, nem a gép előtt ülnél, hanem az állatorvos várójában.... az ilyesmi nem tréfa, hogy ilyen könnyedén kellene venni
2011. márc. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

A kutyámnál néha előfordul, hogy véreset csepegtet.

Főleg akkor mikor a szukákra van begerjedve vagyis a szagokra. Nagyon nagy lesz a libidója. Lehet, hogy prosztata probléma.


Mióta önkielégítést csinál azóta már nincs ilyen.

Rászagol egy szuka vizeletére, és ott helyben elintézi magát. De ez nem gyakori szerencsére.

2011. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Zsuzsabazsa ez komoly? Masztizik a kutyád? :O Én ilyenről még nem hallottam. :) Hogy csinálja?
2011. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Egy alkalommal mikor melózni mentem a kutyám rászagolt egy előttünk elhaladó szuka nyomára, és nyomban elkezdett rángatózni, úgy, hogy kint maradt a micsodája vagy10-percen keresztül.


Előfordult olyan is , hogy mikor letettem elé az ételt akkor a kajára izgult rá.

Mikor-mire.

2011. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!