Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak vérzik az orra...

A kutyámnak vérzik az orra (kívül). Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kiszáradt a melegben és ledörzsölte, meg a legyekre is gyanakszunk, mert hirtelen megugrott a számuk.
2011. aug. 26. 12:12
 1/5 anonim válasza:
100%

Neugranormonnal vagy Tetrannal vagy valamilyen krémmel kend be neki.. de fontos, hogy előtte tisztítsd meg neki. nem kell sokat, nehogy lenyalja, csak bizonyos időközönként.

Az én kutyusomnak is megjelent egy seb az orrán és vérzik..

2011. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek a krémek csípnek? Köszi a választ egyébként:)
2011. aug. 26. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Federol nagyon hatásos rá kell dörzsölni a sebre 800ft egy üveg!

Spot on cseppek 2000-3000ft 1hónapig véd

kenőcs 1000ft sebre kell kenni + büdi nagyon így távol tartja a legyeket, ha már sebes az órra érdemes fertőtleníteni valahogy (betadin, hiperol) mert beköphetik a legyek és az ritka undorító dolog!!!

2011. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem csípik ezek a krémek. Nem fog neked örülni, hogy kenegeted, mert az enyém is legszívesebben elmenekült volna mikor meglátta a tubust. :D Előfordulhat, hogy csípi majd egy picikét, de biztos nem annyira, meg azt a pici időt ki fogja bírni míg elmúlik. :) 12:18 voltam :) Sok szerencsét :)
2011. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

valószínüleg a legyek csípték ki


az a baj az orr-sebekkel, hogy lenyalják... :/

én neostamosannal fújom, meg Federollal kenem, seperc alatt lenyalja magáról :S

2011. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!