Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fehér vagy a barna szörű...

Lindaaaaa kérdése:

A fehér vagy a barna szörű spiccek az aranyosabbak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kinek melyik tetszik jobban.?:D

még lenne kérdésem ,hogy szerintetek ezek a kutyusok télleg törpe spiccek? ha nem akkor milyen fajták?:)

és kistestűek?:D ->

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


Bocsi a sok kérdésért csak nagyon szeretnék 1 kiskutyát.:/ :)


2011. márc. 7. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha vásárolni akarsz akkor rendes tenyésztőtől tedd

am nekem a vöröskék jobban tetszenek :D

2011. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A 4 képből csak 1 a barnás úgyhogy szerintem te megválaszoltad magadnak ezzel a kérdést! Nekem a fehér!
2011. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a színét neked kell eldönteni...lehet hogy a barna azért lenne jobb mert a fehér gyorsan koszolódik és a sok fürdetés nem jó a bőrének
2011. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18.10 vagyok de szerintem amugy a fehér édesebb
2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát igen nekem a fehér jobban tetszik de kiváncsi voltam a ti véleményetekre is.:D
2011. márc. 7. 18:14
 6/17 anonim ***** válasza:
hát a másodikak azok törpespiccnek néznek ki, az elő talán törpe spicc, de nem vagyok benne 100%os, a harmadik nagyobb, nem hiszem hogy bármilyen spicc, talán kis kölyök szamojéd vagy hasonló, a negyedik pedig talán egy törpe spicc, vagy keverék, de már nem olyan kis kölyök mint a többi :\
2011. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. márc. 7. 18:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó ízlésed van Linda! Tudod: jó drága... :-) A fehér törpe spitz (nem az amit annak mondanak a szaporítók) baromi ritka, az országban eddig egyetlen egy született tudomásom szerint színes szülőktől a Wild Blue Cherry kennelben, akit természetesen megtarott a tenyésztője. Tehát külföldre kell menned, ha ragaszkodsz hozzá. És az egyébként sem olcsó törpe spitzknél is sokkal drágább: euróban több ezer.....
2011. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

tudom ,hogy drága de én keveréknek is örülnék lényeg ,hogy aranyos legyen és kistestű.

bár minden kutya aranyos.:D

2011. márc. 7. 18:32
 10/17 anonim ***** válasza:

Itt találhatod meg az ország törpe spitz tenyésztőit, ha valóban azt szeretnél, nem pedig koszos szaporítótól származó, törpe spitznek eladott valamit, akkor őket kell megkeresned:



[link]

2011. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!