Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?

IGCM kérdése:

Mit gondoltok erről a tápról?

Figyelt kérdés

Lesz mégegy kutyánk,elvileg belga juhászkutya-agár-beagle keverék :O


Azok a tápok amikkel msot etetek nagyon jók (Acana,Profine),de gondoltam utána nézek hátha van valami testalakt szerint.

Csak a Pro Plannál találtam iylet,de ebben meg kukorica-glutén van amiről úgy tudom,hogy nem tesz jót a kutyának.Esetleg van valami ötletetek?Érdemes ezzel etetni majd?

Köszi a válaszokat :)


[link]


2011. márc. 7. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A tápról semmit nem gondolok, de arról igen, hogy a kutya húsevő állat.

Az ideális etetés 2/3-rész hús legyen a többi meg körítés.

Kissé megszórhatod magokkal(táppal) is a tetejét.

Még az az ötletem is van, hogy főzzél a kutyádnak, ne csak az egyszerű megoldást keresd, hogy a zsákból csak kiöntöd a magokat és kész.

2011. márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kérdező azért etet táppal, mert könnyebb táppal etetni. Egyébként én sem támogatom a csak táppal etetést, de a mai világban mindenhol azt hallani, hogy melyik táp tökéletes a kutya számára.


Ha valaki nem tud megfelelő mennyiségű és minőségű húst beszerezni, tárolni, akkor a táppal való etetés a legmegfelelőbb számára.


Az Acana és a Profine szerintem jó minőségű tápok, Ha úgy érzed, hogy a kutyád igényeit is kielégítik, ne aggódj, a másik kutyának is megfelel majd.

2011. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 compactegon ***** válasza:
jó a Pro Plan Puppy Large Breed (ha nagytestű a kutyus), mi azzal etetünk. igaz kicsit drágább, mint az Acana, benne van minden ami kellhet a kutyának.
2011. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszoakt!

Már ne haragudj kedves első kérdező de megnézném,hogy veseny/sportkutyákat hogy etetsz főtt kajával!

Tuti a lesérűlés és a gyors ízületkopás!!A vadhúst meg nem minden kutya bírja,elég erős és megterheli a gyomrukat!!Egy csúcsminőségű táp sokkal jobb mint a főtt étel!!!

Ja és főtt ételt táppal nem szabad keverni x)

De azért te értesz á ma kutyák táplálásához.....

De ha ennyire főtt étel párti vagy akkor megsugom hogyan állízsd össze a receptet

Főtt vad hús vagy marha (leeht nyers is) + zöldkagyló por+ Gréti-Mix+rizs ha szükséges


De ezzel nem lehet munkakutyákat tartani.....

2011. márc. 8. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor magyarázd már el nekem amikor még nem létezett ennyiféle "mag" akkor a munkakutyások ugyan mivel etették a kutyájukat?

Te úgy látszik csak azóta munka kutyázol mióta a rengeteg féle táp bejött a divatba.

2011. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!