Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Select Gold...

Szati-zep kérdése:

Mit gondoltok a Select Gold száraz kutya tápról? Illetve mit ehet a kutya, mit nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én, személy szerint, nem etetek ilyen száraz vackot a kutyáimmal, mondjuk meg sem ették nekem... ezek nagy része, ipari hulladék, semmi tápérték. Főleg húst kapnak, mellette főtt étel, csontok, ami házi koszt kimarad, stb. De nagyobb részt hús. Kerüld a cukros, fűszeres ételeket.
2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kezdetben azzal etettem, de átváltottam royalra, kisebb takarmányboltokban olcsóbban be lehet szerezni. fressnapf: 4kg royal junior 6900 ft kis takarmánybolt: 5500....
2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Royal nem éri meg az árát,sok gabona,kevés hús.

Középkategóriás tápok ugyanezt "tudják".

Ilyen pl.Josera,Brit stb.

2011. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még hogy nem... na ne viccelj... látnád a kutyámat. nem hiszem hogy van tapasztalatod..
2011. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Rámsózták 1899 ft/kg ért...Nem kellett volna, ennyi pénzért sz*rt sem ér....ALig van hús benne, sok a gabona, és ehhez képest nagyon drága.

Nekem nincs ellenemre a házi koszt, viszon tén külön főzök/sütök csirkét a kutyámnak. Semmi fűszer vagy só. Csokit, édességet nem ehet, a krumplit pedig nem tudja megemészteni elvileg.

Le lehet pontozni nyugodtan, mi a decathlonban vesszük a tápot, 15 kg 8000 körül van, min 30% hús van benne. Jó széklet, szép szőr, csupa energia jellemző a kutyámra.

2011. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a házi kajától az lenne a kutyád...

a rendes táptól az, ami a royal, vagy hills is még elég jó.

2011. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!