Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyakörvet vegyek...

Milyen nyakörvet vegyek kiskutyának?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hétvégén kapok egy kutyust, és nem tudom milyen nyakörvvel kell kezdetekben sétáltatni. Gondolkoztam a fojtón, de azt ilyen korán kell elkezdeni vagy később? Vagy inkább mondjak le róla? Szóval milyen jellegű nyakörvet érdemes, vagyis kell venni? És még az az egy kérdésem, hogy hogyan lehet a kutyát a legegyszerűbben megtanítani láb mellett sétálni? Sok módszert hallottam, de épp ezért kérdezem, hogy melyik jó. Amúgy a kutyus boxer lesz

Minden választ előre is köszönök!

13/L


2011. márc. 8. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Fojtót egyenlőre felejtsd el , szerintem vegyél neki bőt vagy textil nyakörvet.Én is most hoztam el egy kiskutyát , bőrnyakörvet vettem neki.
2011. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mint a fajta tulajdonosa, egy kölyök kutyával ne folytóval kezdj ,mert megutáltatod vele a sétálást, vagy egy hám vagy egy bőrnyakorv, a hám kényelmesebb és nem is olyan ijesztő neki,mert nem a nyakát rángatod....


Tedd rá a nyakörvet és had szaladgáljon abba, utána tedd rá a pórázt és azzal is had menjen az udvaron,hogy ne féljen, hogy valamit húz maga után...

Majd később ráteszed legugolsz olyan távolságra hogy a póráz majdnem feszes legyen közted éa nyakörv közöd és csalogatod a lábhoz szóval...kis virsli párizsi odaadod és nagy dicséret....


Ha már sétál magától akkor a kis virslit bal lábadnál tartasz és mondod neki a lábhoz parancsot.... Sok gyakorlás és menni fog:))


U.I.:Jó választás a boxer:)

2011. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni állítható, könnyű textil nyakörveket.
2011. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xnorkax ***** válasza:
Szerintem is valami egyszerű textilnyakörvvel kezdj, az úgyis olcsó és hamar kinövi. Szóval nem kell rá sokat költeni.
2011. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!