Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja a kutyámnak, ha a...

Lesz baja a kutyámnak, ha a macskámon sűrűn sebek vannak?

Figyelt kérdés
Most kapok egy Golden Retrieve kiskutyát.. de van egy kis bibi, van két macskám, imádom mint a kettőt, de a nagy az utóbbi egy évben folyamatosan verekszik, a másik macskák tépik a szőrét, volt amikor sokkal rosszabb volt a helyzet. Még a mai napig sebes a füle mögött, és ott nincs szőr perpillanat.. Félek, hogy nem fog megváltozni, hogy mindig lesznek aprócska sebei, de ha jön a kutyus, lehet tőle valami baja? Például ha játszanak, nyalogatja a kutyus a macskát..stb..? :S
2011. márc. 8. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

oltott a macska? kölyökkutyát ne hozz oltatlan macska mellé, mert mégha oltott is a kutya könnyen megbeteghet.

És a macskát is érdemes lenne orvoshoz vinni, lehet gombás, lehet fertőzött a sebe.Azt kezelni kell.

2011. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és ha kijárós, verekedős a macskainkább várja meg a kutya harmadik oltását a tenyésztőnél. az első kettő nem biztos, hogy elég
2011. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Volt már oltva, de sokak szerint nem kell, de szerintem biztos, hogy elvisszük, mert ez nem játék, bár eddig semmi baja nem volt, egészséges, rendesen eszik, semmi baja.. :)
2011. márc. 8. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek!


És lehet a verekedések is elmaradnának, ha ivartalanítva lenne a macsek.

2011. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Elég erős cicus, kitartó, de nincs hozzászokva az orvoshoz, idegen emberekhez. Mikor először idekerült egy kutya, akit én fogadtam be, onnantól kezdve a macskám teljesen megváltozott, nem volt szelíd, nem engedte hogy simogassam, mikor megsimogatnám, lehasal, és elmegy. Nem tudom mi lett vele.. Mai napig ezt játszuk. Semmi rosszat nem tettem! Imádom. De mintha ő nem szeretne =/ Csak a kaja kell neki :)
2011. márc. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!