Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van? És...

Milyen fajta kutyátok van? És miért választottátok ezt a fajtát?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtöl, menhelyről vagy szaporítótól vettétek? És mennyiért?
2009. febr. 19. 20:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánk utcasarki szerelemgyerek, és ajándékba kaptuk. Imádnivaló!
2009. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Fajtiszta skótjuhász, újságban leltem rá, ingyen. Idősebb de szinte rögtön megszokta az új családot, gyerekeket, macskákat. Azért is választottam mert házőrző kellett, szóval egy nagy kutya... de nem mindegy milyen mert gyerek is van.
2009. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Kuvaszunk van, 2 is, őrizni fognak és mert magyar fajta. :)

Kaptuk őket, rokonoktól.

2009. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Labrador, mert család centrikus, imádja az embereket, okos, tanítható, nem kell félni, hogy bárkinek is nekimenne. :)Tenyésztőtől vettük, anyakönyvezetten 50.000 ft-ért 1,5 évvel ezelőtt.
2009. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
2 éves mudi, tenyésztőtől, 30e Ft-ért. Azért választottam, mert sok jót írtak arról, hogy milyen okos és könnyen tanítható, lehet vele agilityzni, nem túl nagy, de nem is öleb, hűséges, gyerekszerető. Ez mind igaz rá, legközelebb is ilyen kutyám lesz!
2009. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
nekünk két yorkink van.azért választottam,mert nagyon régóta szerettem volna,9éve megláttam egy yorkit,onnantól tart a szerelem.egyik egy kutyagyárostól van 80ért,a másik egy családtól 60ért.megérte mindkettő,odavagyok értük!!!
2009. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

csivavánk van, 2 kisgyerek vágya volt, és kis lakásba kis kutya illik:)

nagyon értelmes, aranyos, és csak másfél kiló :)

80 ezerért vettük tk nélkül

2009. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%
miénk beagle vizsla keverék, kölyökként került hozzánk. Anyukája tenyészbeagle, csak félrement, igy ingyen megkaphattuk. Azért döntöttünk mellette, mert a tenyésztője mondta, hogy ez egy szerencsés párositás szerinte a kutya jelleméből fakadóan. Igy is van. Szereti a gyerekeket, keveset ugat, és a macskával is nagyon jól kijön.
2009. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd pulikat tenyészt. 2 éve kutyahiányban voltunk, és felajánlott egy kutyust, mert pont akkor voltak kiskutyák. És egyetlen egy fehér volt köztük :) Csodaszép, kis drága :) mondjuk néha kicsit bolond :)
2009. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Otthon a szüleimnél rottweilereink voltak, tenyésztőtől vettük.

De nekem most egy utcaharcosom van, őt úgy "mentettük" meg, mivel a gazdája meghalt és az örökös nem foglalkozott vele. (konkrétan nem etette)

2009. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!