Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen FAJTA, NEVŰ ÉS NEMŰ a...

Milyen FAJTA, NEVŰ ÉS NEMŰ a ti kutyátok? És miért választottátok ezt a fajtát?

Figyelt kérdés
Légyszi mindedjikre válaszolni! A kora mindedj! :)
2010. jan. 3. 21:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
64%
Cane Corso-Mike-Kan. A férjemnek nagyon tetszik ez a fajta és elsődleges szempont,h gyerekbarát. Kora: 10hónapos.
2010. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Mudi, Csobán, kan. Az egyik ismerősünk mudit tenyészt, a nagyszüleim kutyát szerettek volna és ez a tenyésztő szólt, hogy most születtek kölykök. Mivel én gondoztam volna a kutyát, utánaolvastam és nagyon megtetszett, hogy ennyire intelligens, okos, szép és betegségekkel szemben ellenálló. Végül a nagyszüleim úgy döntöttek, hogy mégsem lehet kutya, de akkor már a fajta szerelmese voltam. Sokáig rágtam a szüleim fülét, hogy lehessen egy mudim. Végül megengedték, hogy lehessen kutyám. Szóba került a labrador, a border collie és a német juhász is, de végül meggyőztem a szüleimet, hogy mudi legyen és nem bántam meg.
2010. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
64%

Kínai meztelenkutyusom van. Kislány, és Bellike a neve.

Azért választottam, mert utálom a kutyaszőrt, és a kutyaszagot sem tűröm jól ha egy ölebről beszélünk. Amúgy sok a szőre ( [link] ), nem az a nagyon meztelen kutyi. A természete kiváló, délig alszik, este, amikor én is többet tudok vele lenni, akkor aktívabb, de totál alkalmazkodó!

Még nincs 1 éves, de borzasztó okos, elsőre megjegyez mindient amit mondok neki!

És picike! 3kg az egész kutyus. Én tenyésztőnél vettem, nem olcsó, de azt hiszem megérte. Nem egytúltenyésztett, idegbeteg valami, hanem nyugodt, kiegyensúlyozott stb, és szerintem nagyon denagyon széép!

2010. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%

Yorkshire Terrier - UBUL - kan, 9hónapos.

A páromtól kaptam, miután itt hagyott a 11éves spánielem, Alex :(


elsősorban azért lett yorki, mert hűséges, kicsi, okos, aranyos, nem hullatja a szőrét. Abszolút megfelel minden elvárásomnak!

2010. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
keverék lány kutyus, három és fél éves, két és fél éve hoztuk el a menhelyről, és nem mi választottuk, hanem ő választott minket. Amúgy Jázminkának hívják.
2010. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%

A fajtája vizsla keverék.

Lizának hívják hivatalosan, de inkább Lizinek hívjuk. :) Esetleg Lizmónak szoktam mikor olyanom van. :D

A nevéből adódóan lány.

Azért ilyen fajta, mert menhelyről való és bár én németjuhászt szerettem volna, (mindenképpen kölyköt) de olyan fajta nem volt. És mikor bevittek egy ketrechez ahol volt vagy 10 kölyök, akik olyan aranyosak voltak ahogy ott ugráltak örömükben, hogy végre bemegy hozzájuk valaki (gyakorlatilag "eladták" magukat) ő megtetszett nekem, mert mindegyik fekete volt, kivéve ő: mert zsemle színe van. Szóval így lett ő a kutyusom. :)

2010. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%

Golden retriever szuka kutyusom van aki 3 éves.Előtte volt egy nagy szerelmem,egy bulmastiff szuka kutyám csak sajnos beteg lett és el kellett altatni:(

Visznont terhes lettem és a goldent azért választottam mert család és gyerekcentrikus kutyus.És valóban az ezt a most másfél éves lányom is bizonyithatja:)

Imádom ezt a kutyát is, gyorsan tanul nagyon okos, nagyon értelmes és imádja a gyereket.

2010. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
47%
Már ne is haragudj, de mi a f@szom az a "mindedjikre"?
2010. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Szuka és a neve Trixy.Fajtája keverék de amikor befogadtuk akkor nem gondoltam volna hogy az hanem hogy van valami konkrét fajátja mert olyan szép pofája,szöre van meg ilyen büszke léptekkel jár.Éppen kocsiba szálltunk be anyummal mikor ott láttam a magányosan kobórló kutyust és mondtam hogy vigyük haza de azt mondta hogy nem.Én beszálltam a kocsiba erre berakja hátra a kutyát.Én nagyon meglepődtem.De imádom és most kb másfél éves.
2010. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

mindedjikre = mindegyikre

szerintem :)

2010. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!