Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta,...

Melyik az a kutyafajta, amelyik ugy néz ki, hogy:közepes testalkatú, elég vékony szőrzete van, általában fehér (én még csak fehérbe láttam), és olyan hosszű vékony orra van mint a rókának. Ezáltal kicsit hasonlít is rá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Bullterrier? [link]
2011. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha hosszuszoru kutyara gondolsz az is altalaban feher es vekony szoru tehet meg van minden tulajdonsaga amit leirtal akkor az eszkimo kutya [link]
2011. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
De az elsőnek irom az orra nem hasonlit egy rókáéhoz a bullnak ink malacnak szokták nevezni ;)
2011. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Német spicc

Az olyan mint egy róka, és nagyon ritka a vajszínűnél sötétebb

2011. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is Német Spicc!

Bullterrier semmiképpen nem,egyáltalán nem olyan az orra mint a rókának!

2011. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"elég vékony szőrzete van" ebből arra következtettem h rövid szőrű.. szal a spiccek is kizárva és a kérdező helyesírási készségéből ítélve gondoltam h akár bull is lehet xD
2011. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Shiba Inu,Finn spicc
2011. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,aki normálisan válaszolt és próbált segíteni,nem pedig fikázott.az eszkimó kutya lesz az.neked külön köszi:)
2011. márc. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!