Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bobtail kiskutya kint lehet a...

Bobtail kiskutya kint lehet a hidegben?

Figyelt kérdés
Van egy nagy problémám.17/f évesen én felérem ésszel hogy a 7 hetes kiskutyának(kislány) semmi keresnivalója ebben a rohadt hidegben az udvaron.Erre anyámék kirakják egy kis paplannal meg egy kis rekesszel a másik kutya mellé.Mondva azt hogy ott a bundája meg semmi baja sem lesz.Jelenleg az első este most amit kint töltene.Felk*r.Szerintetek?
2011. márc. 11. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nincsen kislány kutya... Szuka a kutyáknál a rendes megnevezés. Ezt mindenhol leirom, aki ilyet ír. na de az hogy kinnt lehet-e.... Hát szerintem egy 7 hetes kutyának nem igen tesz jót a hideg idő. főleg hogy még csak 0 fokok vannak éjjel. igaz kezd javulni, de még azt javasolnám, hogy éjjelre engedjétek be, mert ilyen fiatalon bármi történhet vele. ha már 5-6 hónapos lenne, akkor azt mondom oké, de mivel még 2 sincs, ezért mondom én is azt, hogy benn a kutyának a helye. próbáld meggyőzni a szüleidet.
2011. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fázni fog, de hogy vonyítani fog egész éjjel, az biztos! Tapasztalat. Valóban nem a legjobb idő, hogy kitedd az udvarra. És csak 7 hetes. Ált. 8 hetesen szokták leválasztani. Ne tedd még ki. Nem szabad. Mondd a szülidnek, hogy maradandó pszichés problémák keletkezhetnek a kutyánál, ami miatt később problémáitok lehetnek.
2011. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint született, ha van meleg háza, ha a másik kutya maga mellé fogadja, semmi baja nem lesz.
2011. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Egy pásztor kutyáról beszélünk, nem egy yorkiról... Nyugodtan kint lehet, ahogy az előttem szóló írta, az általa felsorolt feltételekkel.
2011. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg nem lesz baja, mert hozzá tud bújni a másik kutyához, és nincs is olyan hideg már.

De én megmondanám a szüleimnek, hogy igenis bent alszik a kutya. Nekik nem kell vele foglalkozni, mert ott leszek mellette, kiviszem pisiltetni/kakiltatni, és ha mégis bent végzi el a dolgát, akkor feltörlöm, fertőtlenítek.

2011. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja meg ha éjszaka szétszedi a fél szobáját, az ő keresetéből fogja pótolni, megjavítani a dolgokat :D kiskutyák nem arról híresek, hogy alszanak nyugton egész éjszaka :) persze jó lenne ha bent lehetne, de mivel sem baja sem lesz odakint, nem kényszerítheti rá a szüleit.
2011. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát anyámék kapják be.Legalább most jó idő van,remélem így is marad.A kislány elnevezés legyen legkisebb gond,tudom h szuka:)... barátnőm kicsibabázza:)
2011. márc. 12. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem alszik egy kiskutya éjszaka, csak előtte le kell fárasztani!

Amíg az enyém kicsi volt, délután 5-6 órától nem hagytam aludni este 11-ig. Addig játszottunk, tanítgattam. És láss csodát, reggelig aludt, csak néha ki kellett vinni pisilni.

2011. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen kutyusod van utolsó?

Nekem egy borderem, na ő nem aludta át az egész éjjelt. Pedig volt vele rendesen akkor is foglalkozva, mégsem volt el egész éjjel. Minden hajnali fél 5-kor arra keltem, hogy ő már zizeg pedig éjfélkor volt takarodó.

2011. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!