Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szocializálás sos? ( Kérdésed...

Szocializálás sos? ( Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok van itt valaki aki sándorfalvi és eljönne velem kutyát sétáltatni nagyon fontos lenne mert falun vagyok és ismertetném a kutyámat és csak egy személy sétáltja kutyáit de ő meg nem akar velem kutyát sétáltatni :( :(

ezt a kérdést egyszer már kiírtam kitettem már hirdetés minden fele de a legtöbb e-mail olyan jött hogy mi sz...-é kell sétáltatni a kutyát mikor van kert és ott annyi mozgás van neki és a kutyám nagyon szeretne már kutyusokkal sétálni :(:(:(:


2011. márc. 12. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ez a bajom,csak én sárbogárdi vagyok :(
2011. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:(
2011. márc. 12. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Sándorfalván biztosan nem csak egy személy sétáltatja a kutyáját, sőt a Szegedi Kutya Klub két oktatója is sándorfalvi! Vedd fel velük a kapcsolatot: [link]
2011. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és melyik két személy a sándorfalvi? és ezt te honnan tudod?
2011. márc. 12. 11:08
 5/6 xnorkax ***** válasza:
Nálam is ez a baj, csak sajnos én ösküi vagyok. Nekem maximum akkor szoktam több kutyával sétálni, ha "elkérem" a szomszéd egyik kutyusát, hogy hadd jöjjön el velünk, meg ha maximum találkozunk pár utcabeli önsétáltató kutyával. :S Nálunk is nagyon kevesen sétáltatni, pár db. kutyással szoktam találkozni, maximum hétvégén, de azok is hatalmas sávban elkerülnek, nem tudom miért. :S
2011. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagy ne írjak már neveket... :) Onnan tudom, hogy ismerem őket és mi is a Szegedi Kutya Klubba járunk. Dobj egy e-mailt a Klub címére és hátha! Vagy akár a fórumra is írhatsz: [link]


Velünk sajnos nem tudsz sétálni, mert mi szegediek vagyunk.

2011. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!