Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtára illik a leírás?

Melyik fajtára illik a leírás?

Figyelt kérdés
Nagy-óriástestű,jámbor,gyerekbarát,jó házőrző.A hosszabb szőrű fajták közül inkább,mert szeretek bíbelődni a rendben tartásával..Vagy inkább úgy kérdezem,hogy a nagy pásztor és juhászkutyák közül melyik az amelyik házőrzésre is alkalmas./napi szinten lopják a dolgokat,biciklit,stb az udvarról/de gyerekek vannak,így a roti,dobi kizárva...
2011. márc. 13. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Német juhász,berni pásztor,belga juhász ???
2011. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jámbor kutya nemigen lesz az általad kívánt házőrző.
2011. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
lehet jámbor, attól még, a tolvajok megijednek tőle, mert nem tudják, hogy jámbor.így valamelyest visszatartó erő lehet.
2011. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az.Német juhit se hoznék még 3 éves gyerek mellé,de valamit muszáj.A bernin,bernáthegyin,pireneusi hegyikutyán gondolkodtam,mert ha jámbor és nem igazán házőrző,legalább hatalmas legyen.Talán nem jönnek be csak úgy.
2011. márc. 13. 17:07
 5/19 anonim ***** válasza:

Mi most fogadtunk be egy dobi-németjuhász keverék kan kutyust,iszonyat aranyos,játékos,de ha kell megugatja a keritésen kivül állókat. :)

[link]

2011. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj ki az ebtelepre, és ott válaszd a legnagyobb kutyát. Én azt vettem észre, hogy a gazdátlan befogadott kutyák értékelik a legjobban a szeretetet, vigyáznak az emberre, és hűségesek.
2011. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó osztom a véleményed...
2011. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez volt az 1. gondolatunk,már le is beszéltük hogy mikor megyünk körülnézni.Nekem csak egy bajom van a menhelyi kutyákkal.Nem tudni melyik miért került be.Oké egy részét kidobták,ennek egy részét genetikai viselkedési hiba,vagy félrenevelés miatt.Másik része viszont csak szimplán szökős.Volt már ilyenünk,sőt anyámék épp egy ilyennel viaskodnak naponta.Jó dolga van de menni akar,visszamegy ugyan,de bejárja a fél várost előbb...pedig még csak fél éves.Husky vér lehet benne...
2011. márc. 13. 17:33
 9/19 A kérdező kommentje:
Még esetleg ha kölyköt találnék menhelyen,olyat amin látszik,hogy nagy lesz...
2011. márc. 13. 17:36
 10/19 anonim ***** válasza:

A menhelyen megmondják neked, hogy melyik lesz nagytestű.

Esetleg a bernáthegyi. Ránézésre tekintélyt parancsoló, az idegeneket ugatja, a gyerekekkel barátságos, nagyon családi kutya.

2011. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!