Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemet juhasz, Skotjuhasz,...

Nemet juhasz, Skotjuhasz, Angol cooker Spaniel melyiket valaszam? (Lent)

Figyelt kérdés

- 17 eves vagyok.

- Mar volt kutyam. (Ammstaff 13 evesen halt meg)

- Lakasba lenne.

- Sokat setalna kirandulna velem.

- Tenyesztötöl lenne tk-val.

- Melyik a legragaszkodbb amelyik tartoszkodik idegenektöl

- gyorsan tanul

- hüseges

- szeret mozogni de nem hipre aktiv

- es lecci a kerdesre valaszoljatok köszi elöre is a normalis valaszokert ! ! ! ! !


2011. márc. 14. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A skót juhászra minden illik amit szeretnél. Nekem is az volt az első kutyám ennyi idősen:) nagyon jó első kutya.
2011. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xnorkax ***** válasza:
Szerintem az angol cocker spániel és a skótjuhász megfelelő lenne neked. :) Az NJ mellé erős kéz kell, ha ez megvan benned, akkor szerintem az is mehet.
2011. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Spániel! Nekünk is van kettő,és imádnivaló kutyák.Nagyon ragaszkodnak hozzánk,viszont főleg az idősebbik nem igazán szereti az idegeneket,mindig megugatja őket.Sétálni nagyon szeretnek,és ha eleget mozognak,akkor egész nap nyugodtak.Szerintem,az egyik legaranyosabb kutya a világon.Tenyésztőket találsz az interneten,de kutyás újságokban is.Sok sikert kívánok.
2011. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
spániel! A másik kettőt nem zárnám lakásba.
2011. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Skot juhasz!!! ;)
2011. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőre illik a leírásod nagyjából, de úgy gondolom, hogy a legmegfelelőbb a skótjuhász lenne neked. A spanik makacsok, nehezebb őket tanítani, a skótjuhászok pedig nagyon szívesen tanulnak, tanulékonyak.
2011. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem colliem van (skót juhász) és én nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem az elvárásaidnak is megfelel. Ha gondolod tenyésztőt is tudok ajánlani, az én kiskutyám egyik testvére is eladó még, nagyon szépek.

Nagyon édes kiskutya, rendkívül okos(most, 11 hetesen már teljesen szobatiszta), nagyon játékos, de egyben nyugodt is ha kell. Bújós, ragaszkodó kutyus. Viszont ha lakásban tartod, akkor fel kell rá készülnöd, hogy korántsem lesz olyan mennyiségű és minőségű szőre, mint a kertben tartottaknak.

2011. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!