Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retrievernek cipő?

Golden Retrievernek cipő?

Figyelt kérdés
Van egy Goldenem, és szeretnék neki valami kutyacipőt venni, mert ha bent van összekarcolja a parkettát( amúgy csak bent lenne rajta, szóval kevés időt )
2011. márc. 14. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ne kínozd azt a szerencsétlent ilyen hül___yeségekkel
2011. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xnorkax ***** válasza:
Nem karcolja össze a parkettát! Nem fogja rajta élesíteni a karmait, szóval szerintem felesleges lenne. :S
2011. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez az ára a bent levésnek, vegyél.Keress a neten. De bébi zokni is megtenné arra az időre. Csak meg kell tanítani elviselnie.
2011. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doruss ***** válasza:
Ha mozog eleget, akkor kellően kopnak a körmei, és akkor nem fogja összekaristolni a parkettát.
2011. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kopnak a körmei, főleg ha sokat sétál betonon. Hülyeség a kutyacipő, nem lesz semmi baja a parkettának. Az én kutyáim is bent vannak a lakásban napi pár órát, még sincs semmi baja a parkettának.
2011. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakj rá szönyeget. De nekem 2 labrador van a lakásban és semmi baja a parkettának.
2011. márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem kínozni akarom, csak hogy addig legyen rajta, amíg felér az emeltre, mert ott már szőnyeg van, és lent meg már megkarcolta a parkettát, meg a lépcsőt is, ezért csak addig kéne amíg felér.
2011. márc. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!