Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom elérni, hogy az...

Hogyan tudom elérni, hogy az újonnan szerzett kutyám megbarátkozzon a régi, itthon lévővel? Mindkettő felnőtt, és szuka.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, hogy melyik a dominánsabb és ezt tartsd tiszteletben, ne próbáld a sorrendet megváltoztatni(pl.: előbb a feljebb valo eszik). Barátkoztatsd össze őket:

Érd el, hogy nyugodt állapotba kerüljenek egymás társaságában és ilyenkor jutalmazd őket símogatással. Ültetsd le őket, nyugtatsd meg őke érintéssel(nyugodt és határozott), símogatással(beszéddel nem!). Ha mindketten nyugodtak, akkor beszélhetsz hozzájuk, adhatsz nekik jutalomfalatot. Figyeld a testbeszédüket és a kisugárzásukat.

2011. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is vidd őket olyan környezetbe ahol kevés inger éri őket és mind a kettőnek semleges terület legyen. És utána csináld azt amit az előttem lévő leírt már.
2011. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!