Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Goldinak évente milyen oltások...

Goldinak évente milyen oltásokat kell beadni? Érdemes kozmetikába vinni így tavasszal?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nem tudom, hogy csak a veszettség ellenit érdemes beadatni, vagy esetleg mást is. (nem ilyen kullancs ellenire meg ilyenekre gondolok!)

A másik pedig, hogy érdemes e kutyakozmetikába vinni? Azért kérdezem, mert egy sokat mozgó, kinti, virgonc kutyáról beszélünk, minden nap megfésülöm, és fürdetni is szoktam ha koszos. Mit csinálnak ott vele? Van értelme?

Előre is köszi :)


2011. márc. 14. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Golden retrievert nem szokták kozmetikázni:)

A veszettség ellenit mindenképp érdemes beadatni, a többi pedig attól függ, hogy a településeteket milyen vírusok a gyakoriak, erről az állatorvost kellene megkérdezni.

2011. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon kötelező a veszetségi oltás ez nem lehet kérdés.A kutyusnak az elsőévében 2-tő veszetségi oltással kell rendelkeznie,utánna évente 1x kötelező.A kombinált oltás nem kötelező de ajánlott azt is évente ismételni,megvédi a sok akár halálos kimenetelű betegségektől.
2011. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kötelező a veszettség elleni. Meg minden kölyökkori oltása is megvan, és a veszettség elleni is, csak nem tudtam hogy évente veszettség ellenit érdemes-e még beadatni :)

Köszi a válaszokat.

2011. márc. 15. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!