Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tüntethetem el ezeket...

Hogyan tüntethetem el ezeket a fóbiákat?

Figyelt kérdés

I. A kerék utálat...mindent utál aminek kereke van!Még babakocsit is!Mit tehetnék ellene?


II. Gyermek-utálat!A kutyusom 5 hónapos JRT és az a legnagyobb gondom,hogy a kb. 6-7 év alatti gyerekeket utálja!Nagyon csúnyán ugatja őket és morog rájuk!Van egy 6 éves unokahúgom,vele jól kijön,de tegnap a városban megmorgott egy kb. 3 éves kisfiút,pedig az még csak rá sem nézett!Később viszont pitizett egy 10 év körüli kislánynak,mintha mindig is haverja lett volna!


Mit tehetnék,hogy ezek eltűnjenek?


Előre is köszönöm!


2011. márc. 15. 19:00
 1/5 IGCM ***** válasza:

Ezt csak úgy tudod,hogy ismerős gyerekeit "kölcsön" kéred és szocializálod :S

Jutalom falatot adsz neki a gyerekek közelében és egyre közelebb mész.Ha már ez megy neki akkor rakj rá egy szájkosarat és probáld meg odatenni egy picihez aki emgsimogatja,utána vidd arrébb vedd le a szájkosarat és jutalmazd.Ha ez jól megy akkor mehet szájkosár nélkül.A kerékkel úgyanez a helyzet.Esetleg mutazsd meg neki a biciklit otthon ha van ,és annál jutalmazni ha közelebb merészkedik hozzá.

2011. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Egyet értek az elsővel csak annyit tennék hozzá hogy ilyen a természete(terrier) aktív mindent megugat, gödröt ás, minden mozgó tárgyat el akar kapni és nem épp gyerekbarát...de azért sok szerencsét!!:D
2011. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Korom Gábornak van egy könyve (Neked ugatok!), abban ez a két szituáció is le van írva (140, 142.oldal). Olvasd el.

(Ha nem tudod sehonnan megszerezni, begépelhetem neked.)

2011. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
keress fel egy rehabilitációban jártas szakembert!
2011. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálok mindent!Igazából nem tudom,hogy honnan fakad ez a gyermek utálat.Nem volt soha rossz élménye velük.Egyébként nagyon barátkozós kutyus,szereti az embereket,szeret ismerkedni és nagyon játékos.

Köszönöm a válaszokat!

2011. márc. 16. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!