Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap voltam kozmetikusnál...

Tegnap voltam kozmetikusnál az arcom két oldalán kb.4-4 sárga pattanás lett hogyan tüntethetem el őket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus után jöttek ki? Fura... (csak azért, mert én is kozmetikus vagyok, és még nem találkoztam ilyennel) Máskor is szokott lenni, vagy csak most jött elő (úgy értem hogy ilyen sárga pattanás)? Korod?
2011. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

máskor is kijöttek (eddig voltam kb.3x)

kinyomkodtam őket de szerintem holnapra megint visszajön egy pár. Mit tehetnék rá hogy gyorsabban eltűnjön?

korom:16

2011. nov. 4. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van tonikod nyugodtan naponta többször is ecsetelgetheted egy fülpiszkáló segítségével. Ha csak pirosak, és fájnak (gyulladtak) akkor egy kis kamillatea jó rá (azt is ecseteld).
2011. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!