Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára lesz a szülinapom...

Nemsokára lesz a szülinapom és a szüleim azt mondták hogy választhatok egy kis szobakutyát de nem tudom hhogy melyik mellet döntsek. A yorki vagy a bischonok közül valamelyik? Minden szempontból kérném a válaszokat

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:02
1 2
 11/13 xnorkax ***** válasza:
76%

Ha első kutya és még nincs tapasztalatod, akkor a yorkshire terriert nem ajánlom.

A bichonok simulékonyabb és könnyebben kezelhető fajta kutyák, őket lehet első kutyásnak ajánlani.

VISZONT! Mondok egy még jobbat. :) Mit szólnál egy menhelyi, kistestű kutyához? Gondolj bele, megmentesz vele két életet. Az egyik maga a kutya, a másik pedig az a kutya, aki a te kutyád helyére kerül. :-) Ráadásul arra nem aggathatják a "divatkutya" jelzőt.

2011. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

Mi ez a sok Bichon rajongó itt? Volt már nektek valamelyik is? Kapásból nem kéne fehér kutya, állandóan koszosnak tűnik!

Akinek meg már volt terriere (nagyon ragaszkodó, főleg az ölebek), az szerintem soha nem akar mást! Mindegy hogy Staffordshire vagy Yorkshire terrier! Higgy nekem, én tudom! :D


Y O R K Y ! ! !

2011. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is a yorkit ajánlom inkább..Mellékesen mondom csak hogy ezerszer szebb mint a másik.!!!

Nekem csiavám lesz,megnézhetnéd azt a fajtát is,tündéri kis lények

2013. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!