Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem tud lábra állni és...

Kutyám nem tud lábra állni és lázas, mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Ma reggelre a kutyám csak gubbasztott a helyén és nem tudott lábra állni(3 hónapos német dog,akit egy hete vettem),eddig 3 oltása van meg!

Azonnal kihívtam hozzá az állatorvost,aki azt mondta,hogy nagyon lázas és valami vírusos fertőzés lehet!Adott neki 2 injekciót, azt mondta holnap is jön adni neki egyet és itassam mézes teával meg este legyen bent a lakásban meleg helyen!Na boldog voltam,mert nem sokkal később lábra állt és már szaladgált,de este ismét ugyanezek a panaszai és érzem is hogy lázas!Teljesen kivagyok akadva,hogy az állatorvos vajon jól állította e fel a diagnózisát,holnapig,amíg jön az állatorvos megfogok bolondulni az idegességtől!Szerintetek mi lehet vele?Kitti


2011. márc. 16. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
babézia? nem volt benne kullancs? annak hasonlóak a tünetei
2011. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azt hogy pontosan mi baja lehet nem tudom, de szerintem a láztól nem áll talpra...

Az én kutyámnak nemrég volt mandula gyulladása, lázas volt, rám pedig a frászt hozzta.

Eljátszotta a hattyú halálát, úgy könyörögtem az orvosnak éjszaka had vigyem el. Mire odaértünk teljesen bepörgött az új ingerektől, hazaérve megint semmi. Csak feküdt.

Így volt 2 napig, még le nem ment a láza. Betegek azok tudnak lenni :)

Szóval nem biztos hogy nagy a baj....

Ha jó az orvos semmii gond nem lesz....

És jobbulást a picinek...

2011. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2.komment most nagyon megnyugtatott köszönöm,remélem,hogy a holnapi injekció helyrehozza,szegénykét már beis takargattam,mert reszket,most is nagyon lázas,pedig itt van bent a jó melegben!Na jó azért teljesen nem nyugodtam meg csak reménykedem!Köszönöm!

Első kommentnek:nem láttam benne kullancsot

2011. márc. 16. 00:41
 4/19 anonim ***** válasza:
Hívd fel a tenyésztőt. Lehet, ő talán tudna tanácsot adni, mi lehet a baj és mivel segíthetsz a kutyán az orvoson kívül. Hol élsz? milyen tudású az orvos?
2011. márc. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Gyulán lakom,hát hogy milyen tudású azt nem tudom,még nemnagyon volt vele dolgom,de sokan dícsérik!
2011. márc. 16. 01:25
 6/19 Raffi ***** válasza:

Az én kutyám is ilyen volt, évente 2 szer 42 fokos lázai voltak, nem tudni mitől.

Nekünk akkor azt mondta az orvos, lehet neki adni algopirint. De csak azt, mást nem.

2011. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

És a te kutyád sem tudott lábra állni

????

2011. márc. 16. 08:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta... Babézia?? Étvágya milyen? Vizelete milyen színű?
2011. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Étvágya egyáltalán nincs,vizelet szalma sárga!
2011. márc. 16. 09:35
 10/19 anonim ***** válasza:
Én biztos rákérdeznék a babéziára és beadatnám az imizolt... nem lenne jó megvárni amíg véres lesz a vizelete és kiszárad a kutya. Mivel az nem hetekben mérhető, hanem órákban. Ha holnap jön a doki és a kutyátok babéziás, akkor nem is biztos h megéri.
2011. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!