Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova lehet úszni vinni a kutyust?

Hova lehet úszni vinni a kutyust?

Figyelt kérdés
Budapesten merre lehet vinni? Dunába nem merem vinni, nehogy elkapjon valamit, mert sokan mondták hogy nem jó ötlet. Lupa vagy az Omszki-tó, oda lehet vinni? Amúgy most fél éves, remélem szeretni fogja az úszást, mert a kádba szívesen bemászna:))
2011. márc. 16. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:
én a Lupát nem ismerem de az Omszki-tóhoz biztos hogy ne vidd
2011. márc. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi győr közeli tóhoz szoktuk vinni.Imád úszni.
2011. márc. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
avelencei tónál Agárdon a szabad strandon rengeteg kutya szokott lenni nyaranta én is odaviszem az enyém :D
2011. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lupához lehet, Omszkihoz nem.

Mi a Hajógyárinál be szoktuk engedni a Dunába is őket, már 5-6 éve és semmi bajuk. Bár biztos vannak olyan kutyák akik erre érzékenyebbek.

2011. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Elvileg nem lehet tóban kutyát füröszteni, de ezt én is megszegem.

A Lupánál van olyan rész is ahol horgásznak, ott kifejezetten rád szólnak, hogy nem viheted be a kutyát a vízbe. A másik részre be viheted fürdetni ott nem horgásznak, csak strandolnak.

A Dunának olyan részére is szoktam vinni ahol nem mélyül mindjárt a víz.

2011. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lupa bányató - ott elvileg a strandolás meg miegyéb tilos, de pont a kutyaúsztatás nem...
2011. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Akkor én felelőtlen lennék? Ha Duna-parton vagyunk, akkor mindig beleengedem a kutyámat a vízbe, ha be szeretne menni. Sosem dobok be neki koszos vízbe labdát, vagy ilyesmit, önszántából megy be, én meg engedem. Még sosem származott ebből problémánk..
2011. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!