Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez reális ár volt...

Szerintetek ez reális ár volt a kezelésért?

Figyelt kérdés

A kutyám este hányt, napok óta rosszul volt. Reggel rosszabb volt és kihívtam az állatorvost, mire ő azt mondta, hogy nem ér rá ilyenre. Elmentem drágább magán orvoshoz, megvizsgálta és azt mondta, hogy nem tudja mi a baja. adott neki egy injekciót,és két óra múlva hozott széntablettát és egy "ellen méreg" injekciót. A kiszállásért és a 14 szem tablettáért elkért 6000 ft.ot. Megjegyzem, hogy a szomszéd utcában lakik. Azt mondta ha nem lesz jobban, akkor keressem fel.

Szóval ez szerintetek reális? persze én voltam a hülye, mert ha 50 ezret kért volna ezekért, még azt is kifizettem volna.

A másik, meg hogy ha nem lenne jobban ma akkor menjek oda éjfélkor a házához (mivel hogy azt mondta, ha estig nem lesz jobb)?

hamar elment, semmit nem tudtam kérdezni tőle.


2011. márc. 16. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudjuk milyen injekció volt, mert lehet, hogy 500 de lehet, hogy 5000Ft-ba kerül. De egyébként nekem nem tűnik annyira irreálisnak.
2011. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Reális. A mienk akkor is elkér ennyit, ha mi megyünk hozzá.
2011. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mi állatorvosunk is elég drága. Tehát szerintem reális volt sajnos. A cicának múlthéten piros volt a torka, és elment a hangja. 4000 Ft... De egyből jobban is lett. A kutyáknak meg amúgy is minden drágább. De ettől függetlenül, ha nem javul estére, én biztos mennék a házához.
2011. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden állatorvos "magánorvos", nincsenek államilag támogatott állatorvosi rendelők.

Ők saját maguknak szabják meg a tarifákat.


Szerintem ez nem olyan irreális, mivel Pesten legalábbis, sok helyen 3000-5000 csak a kezelési költség (akkor is ha csak ránéz).

2011. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez rendkívül barátságos ár volt! Amikor mi elvittük a (kis)kutyánkat a dokihoz szinte ugyanezekkel a panaszokkal akkor mi egy injekcióért(amibe azért többféle gyógyszer volt)+ a vizsgálatért fizettünk 7000 forintot. És mondom úgy hogy mi vittük oda.

2011. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos reális. Nemrég vittem a cicám orvoshoz, mert beteg volt. Egy vizsgálat + gyulladáscsökkentő + annak megállapítása, hogy stresszes a macska, nem beteg, adjak neki no-spa-t= 6000 Ft...
2011. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teljesen reális. Készülj fel rá, akár 100 ezret is ott hagyhatsz egy ennél kicsit komolyabb probléma után :S
2011. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért érdekes doki... Nem tudja, mi a kutya baja, de injekciót és tablettát adott. Mire? Jobban van a kutyád? Mert, ha nem, keress igazi orvost. Igaz, többe is fog kerülni, mert egy labor már élből minimum 5 ezer forint.
2011. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg reális, mert mi párhónapja jártunk úgy, hogy a kutyánk valószínű lehorzsolta az oldalát és besebesedett utána meg begennyesedett, na erre kapott egy szurit és bekente ez volt 8000.forint, utána még mi kértük hogy adjon már egy kis krémet legalább fecskendőbe, hogy tudjuk otthon kenegetni.
2011. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szia!


Az én mudim a múlt héten lett kötőhártya gyulladásos. Garasone szemcseppet kapott, ami ráadásul NEM állatgyógyszer, hanem emberi. 2500 Ft-ot kért a szemcseppért, amit 750 Ft-ért megkaptam volna egy emberi patikában...

2011. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!