Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 éves Dalmata. Bármi, ami az...

6 éves Dalmata. Bármi, ami az útjába kerül megtámad. Acél kerítéssel van körbe kerítve, ha egy idegent meglát a közelünkbe, őrjöng, habzik a szája, iszonyatos látvány. Megállíthatatlan. Szerintetek?

Figyelt kérdés

-16 embert támadott meg

-2 kutyát marcangolt halálra. /egyik egy kifejlett rottweiler!/

-Velünk az agresszivitás apró jelét se mutatja.


2011. márc. 17. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
A dalmaták sajnos bekattannak idővel.Ismerősömé is totál zakkant lett,mindenkit szét akart szedni...szeszélyesek,kiszámithatatlanok.
2011. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Már amikor az első embert megtámadta azután kellett volna szakemberhez fordulni, hogy még csírájában eltudja folytani az agresszivitását. Mostmár nagyon nehéz lesz, de nem lehetetlen.
2011. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
34%
ha már a második embert megtámadta már akkor lőttem volna agyon!
2011. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%

nehezen irom le ezt,de ez már menthetetlen,altatás az egyetlen megoldás,sajnos nem tudhatod,mikor fog valakit a családból megtámadni,hiába nincsenek erre utaló jelek...

első válaszoló voltam.

2011. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
De nem lett semmi baj abból, hogy két kutyát szétmarcangolt? Ilyet el sem tudok képzelni. Pláne egy rottweilert...
2011. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
72%
3.válaszoló-.- /Damit meglátná nem maradna életben arra befizetek:DDDDDDDDDD
2011. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hívtunk hozzá szakembereket. kutyapszichológus is járt nála. De senki se tudott semmit csinálni. 1 évesen fogadtuk örökbe. Kölyökkorába rendszeresen verték, éheztették. (cigányok) Talán ezért ragaszkodik ennyire. Mikor barátnőm itt alszik, a kutya egész éjszaka ugat, forgolódik. Egyik reggel kint várta az utcán a bejárati kapunál. :) nagyon beteges egy jószág. Ha cigányt lát még durvább. Volt hogy a kukásoknak nekifutásból, izomból rontott a kerítés betonos részének, el is tört az orra, de tényleg semmi nem állítja meg..
2011. márc. 17. 22:54
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
szerintem altassátok el szegényt, mert tényleg veszélyes, saját magát is szétveri a kerítésen...
2011. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 IGCM ***** válasza:
86%

kutyapszhio kell neki,meg nem házhozjárás.

Rendes kutyasuli kell menni csak úgy fogja megtanulni!

A dalmaták nehezen kezelhetőek és ha elrontják őpket bizony agresszívak. Nem tudom hol laktok de a legjobb lenne neki a Népszigeti kutyaiskola,azért az mert ott sok olyan kutyával foglalkozták már mint a tietek.

2011. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 IGCM ***** válasza:
86%

Nehogy elaltatazsd!!Mért mondok iylet neki!!Előbb vidd el abba a kutyasuliba amit mondtam ennyit megér az élete!! Nála rosszabb kutyákon is segítettek már!!

It az oldaluk,hívd fel őket legalább és mondd el nekik mi a baj mit lehetne tenni.


www.kutyasuli.hu

2011. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!