Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám utálja a macskákat...

A kutyám utálja a macskákat és megállíthatatlan amikor egy macskát lát mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Ja amúgy vizsla.3 éves.
2010. aug. 20. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. imádom a macskákat (szinte minden más állattal együtt), a kutyákat meg gyűlölöm, mert az udvaron játszó öcsémet már nem egyszer harapta meg kóbor kutya. De lassan kezdem szegényt sajnálni, hogy ilyen kultúrált gazdája van mint te.
2010. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda debil válaszadók vannak. Komolyan, az emberi hülyeség határtalan.


Én se a macskát, se a kutyát nem utálom, de ha te utálod a kutyákat, bánatos fracnak írsz ide mi?

Azt se értem, hogy lehet a kutyákat gyűlölni?


Vagy tudod mit, te agyatlan? Én meg a hozzád hasonlókat gyűlölöm.


Mellesleg a kérdező semmi rosszat nem írt. Az első válaszoló írt baromságot. Még jó ,hogy megsértődött rá.


Kérdezőnek: a kutyák utálják a macskákat .Erről leszoktatni nem lehet. Fegyelmezd meg. Akkor is utálni fogja, de nem rohan a macska után, ha rá szólsz.

2010. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mekkora baromságokat ír a második és tudod mit én meg a te macskádat sajnálom ja amúgy köszi Dantes végre valaki aki normálisat ír ja amúgy van msn-ed mert ha igen akkor fölvesz küldj privát E-mailt.
2010. aug. 20. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Mr. Dante!

Akkor a kutyák miért gyűlölik a macskákat? Őket nem utálod ezért?

2010. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Dante.


És nem, én nem gyűlölöm se a kutyákat, se macskákat. Ez a két faj, viszont nem fér még egymással, mert a macskák kommunikációja például egészen más mint a kutyáké.

Igaz, azt írtam, a kutyák utálják a macskákat, de ezt nem szó szerint kell érteni, nem az emberek közötti utálat szerint.


Az állatvilágban nincs igazi gyűlölet. Az csak az agyatlan emberek fejében van.

2010. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!