Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legerősebb legkeménye...

Melyik a legerősebb legkeményebb kutya?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 18:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
A Kangal. OLyan erős harapása van mint egy oroszlánnak.
2010. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

hát a legerősebbek azok amiknek a nyakán erős szőr van pl: KOmondor.


Az egyik ismerősőmnek volt egy dobermanja és egy rotweilere.

Azok elszöktek és bementek egy komondor területére.

Ketten megtámadták, de nemtudtak harapni a torkát mer hosszu erpős a szőre.

A komondor utána megölte mind a kettőt.

2010. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Szegények. Szerintem Rottweiler, Dobermann, Kuvasz, Komondor, Kangal, Kaukázusi juhászkutya, Közép-ázsiai juhászkutya. Nekem egy 1 éves Rottweiler kanom van és őrző-védőzünk meg agilytezunk.
2010. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

Nekem két kaukázusim van!! Egy szuka és egy kan!!

Nem vagyok rá büszke, de mikor tüzelt a szuka sok kutya bejárt hozzánk hiába volt bezárva a szuka a kennelbe... A kan a hátsó kertbe volt bezárva de annyira védte a területét és a szukát hogy átszabadult az első udvarba és egy németjuhászt és egy pitbullt találtunk holtan reggelre... A kanon voltak pár felületi sebek,de egyébként semmi baja nem volt...Volt is gond a két kutya tetemével...Sokan akik ilyen pitbull amcsi staffi rajongók azt hiszik húúúú ezeknek a kutyáknak nincs ellenségük....mert hogy a nagytestű kutyák hamar fáradnak....pedig pl a kau egy igen is fürge óriás...a végsőkig elmegy ha a családjáról van szó....

2010. nov. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim válasza:
angol bull terrier
2011. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Kaukázusi!! Legalábbis nekem. Előző Kaukázusim 2005 ben meghalt. Na rá azt lehetett mondani,hogy KUTYA. Aztán vettünk egy német juhászt. Elég rossz választás volt .. Azóta párszor betörtek.. És kb 1,5 éve vettünk újra egy Kaukázusit. Azóta érdekes módon megszüntek a betörések:)

De erős gazda kell neki, pl. nálunk fateromtól annyira félt,hogy sokszor behugyozott amikor rákiabált. De kapunál egy vadállat.És a családot megvédené még az élete árán is.

2011. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 iofahguf válasza:
Nem attol fugg, hogy melyk az erosebb vagylegkemenyebb.Fugg a kondicioktol.De egyebkent szerintem a Pitbull a legerosebb.
2011. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 gon99 válasza:

sok tudatlan írja a pitbullt...most komolyan egy 30 KG-os kutya szerintetek legyőz egy 80-10 kg-osat?? :'DDDD nem valószínúú a pitbull csak harcias és kitartó de nem túl erős..

majd én segítek ;)


Kurdish Kangal: nyájak védelmére és farkasok irtására szakosodott.

alano:vadász kutya

Dogo argentino:puma vadász kutya

közép ázsiai juhász:szintén farkasok ellen

tosza inu: japán harci kutya

ó német juhász!:nyáj őrzésére nem aza mostani kis 40 kilós akármi ha nem az ősi feketéb 60-80 KG-os eredeti néemt juhász! video:

http://www.youtube.com/watch?v=fKTLEkfoHsw


nekem volt ó németem nőstény 10 éves 60 KG és 1 éves pitbull simán elintézte mikor az bejött kitört a ketrecből és 1 harapásba kerűlt ennyit erről :)


alapvetően ezek a legkeményebbek a többi csak rajtad múlik ;))

2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Cane corso ,presa canario,bordeaux-i dog,amerikai bull dog,pit bull,ban bog stb a kutyatol füg nekem 60 kg corsom van kan borzaszto eros gyors szivos nagyobat ugrik mint en de nem lehet fajtara kinevezni a bajnokot mert nincs.
2012. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 APBT ***** válasza:
Amerikai pitbull. Ez a kutyavilág bajnoka! Lehet a másik kutya 40-50-60-70kg akkor is ez a kutya fog nyerni! Egy jó pitet kizárt hogy legyőzön egy németjuhász vagy egy rotweiler! Amerikai pitbull: Azélizmu szupereb, amelyben félelmet nemismerő oroszlánszív dobog!
2012. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!