Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek a gimiben...

Hogyan szerezzek a gimiben barátokat? (bocsi a kategóriáért de itt normálisak az emberek)

Figyelt kérdés

Eddig az általános iskolában csak pár barátnőm volt és gimiben szeretnék megváltozni,mert utálom ,hogy egész nyáron unatkozok mert az a pár barátnőm sajnos tényleg nem ér rá mindíg.

Pedig az emberek ha rám néznek tényleg nem gondolják hogy ez a problémám,mert vidám nem visszahúzódó tipusu lány vagyok.(persze nekem is vannak hibáim,amelyeket próbálok kijavítani)Csak valahogy az új barátok szerzése nem megy.Vagyis nemtudom,hogy megy e mert már régen nem próbálkoztam vele.

Annyira utálom,hogy ha valami problémám van vagy szomorú vagyok nemtudok felhívni más embereket,vagy hogy nincs senki akivel elmehetnék valahova:(

És eddig csk lány barátaim voltak.

Hogyan szerezhetnék FIÚ haverokat is.

Pl,:Ha lesz gólya táborunk akkor ha pl.:egy fiú mellé ülök nem fognak furán nézni rám?(mert általában velük is jól kijövök de általánosban volt néhány olyan éretlen fiú akik azt hitték azért mert kedves vagyok velük és ugyanúgy haverkodok,mindjárt nyomulok is rájuk(UGYE ez gimiben nincs így?azért ott már mindeni érettebb nem?)meg nálunk akinek sok fiú barátja volt néha lerib*ancozták....nem mintha engem annyira zavarna,csak szeretnék jól indulni MINDENKINÉL)

És a lányok is......Oda ülök meg kedves vagyok,de miről beszélgessek...

Mert általában mindí mindenkivel elbeszélgetek,de most úgy félek ,hogy nyomulósnak tűnök majd.

Én úgy gondoltam az elején senkiről nem mondok véleményt,és próbálok sok emberrel megismerkedni.

DE pl.:jó....jó azt osztálytársaimmal megismerkede,a mostani osztályomban is általában kedveltek,de hogyan érjem el ,hogy legyenek ismerőseim az ÉVFOLYAMRÓL?ALSÓBB-FÖLSŐBB osztályokból is.

Kérlek adjatok tanácsot,nyugtassatok meg,annyira stresszelek és félek emiatt:(

Előre is köszönöm a válaszokat,mennek a kezecskék:)


2011. júl. 17. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell félned,ha kedves vagy és barátkozós típus.Mindenki más,ezt már rég tudom,felesleges előítéleteskedni,vagy ismeretlenül véleményt alkotni bárkiről.Fontos az,hogy fél évig ne bízz senkiben,de ezt ne mutasd ki!A bizalom olyan játékszer,amit könnyen elveszthetsz,ha valakinek odaadod..:/ bocsi a rossz hasonlatért,de más nem jutott eszembe.

Vigyázz mindenkivel,barátodnak ne kiálts ki senkit addig a percig,míg meg nem győződsz róla,hogy tényleg kitart melletted jóban és rosszban.

15/L-10.osztály(leszek szeptembertől)

2011. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

naygon köszönöm a válaszodat...ment a kezecske...

azt nem értem,hogy gyakorikerdeseken annyi kedves emberrel "találkozok" és máhol meg nem.....-.-nagy talán csak nem veszem észre?:)

2011. júl. 17. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

irásodból azt vettem ki hogy most mész középiskolába igaz?

eleinte mindeki fél hogy nem lesznek barátai ott meg milesz hogylesz nem akar egyedül lenni stb

nem kell stresszelned gólyatábor ezért van hogy össze ismerkedj az osztálytársaiddal és évfolyamtársaiddal, legtöbb suliba még évelején is vannak olyankok amik összerázzák kicsit az újdonsült elsősöket hogy megnyíljanak meg stb


az meg sztem nem baj ha fiú mellé ülsz és haverkodsz vele

nekem is van sok fiú haverom és egyikre se mászok rá, meg nem néznek hülyén, ne félj nem fognak hülyén nézni ha mellé ülsz, de álltalába össze csoportosulnak a fiúk is meg lányok is, de ha látsz egy fiúk egyedül ücsörögni buszon nyugodtan ülj mellé


beszélgetni meg bármiről beszélgethettek, esetleg a régi sulitokról, meg miket szerettek stb


remélem segítettem a válaszomal :)

2011. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm:)kicsit megnyugodtam....ment a kezecske:)

de továbbra is várom a komikat:)

2011. júl. 17. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen gólyatáborotok lesz, de a miénk olyan volt, hogy az egész évfolyam együtt ment és a felsőbb évfolyamosok voltak a "vezetőink". Így mindenkivel meg lehetett ismerkedni. :)

Legyél kedves, még véletlenül se beszélj ki senkit, mert úgyis visszajut. :D Keresd a kapcsolatot mindenkivel, megkérdezheted h melyik suliba jártak, milyen volt, mesélhetsz a szörnyű ofődről, meg hogy milyen helyes az a srác ott szemben :D

Sztem nyugodtan barátkozz fiúkkal, ha kulturált a közösség, nem fognak leszólni, sőt, menő leszel a srácok körében is. Ha meg szar a közösség, úgyis mindegy, válaszd ki a kedveseket, velük barátkozz :)

Olyan nincs, hogy valaki kedes, jó természetű, és nincsenek barátai :) Te jófej csaj vagy, mindenki imádni fog!

Csak mosolyogj! :D ;)

2011. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi:)mindíg mindenki siránkozik ,hogy bunkók az emberek,de úgy látszik nekem itt mindíg szerencsém van:)

ment ám a kezecske....de azért várom a válaszokat továbbra is:)

2011. júl. 17. 22:15
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsánat véletlenül emeltem ki egy régi kérdésemet...
2012. dec. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!