Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép a kutyusom?...

Szerintetek szép a kutyusom? 3 éves. Szálkás szőrű tacskó.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 20. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
szerintem tök cuki szép. nem viszed kutya kiállításra?
2011. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszike :D nem tudom vinni ugyanis nincs neki törzs könyve.. pedig nagyon okos.. mert úgy sétál mellettem h nincs meg kötve.. és nem szalad el sehova.. :D
2011. márc. 20. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
szerintem is cuki :D ahhoz nem értek, hogy a tacsik között szépnek számít-e, de ránézésre nem a szépsége fogott meg, hanem a cukisága
2011. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon aranyos. Egyébként én Tacsi Fan vagyok. Nekem is van egy csak ő sima szőrű.
2011. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Biztosan ő is aranyos.. én minden féle fajta kutyát szeretek csak ne támadjon :D
2011. márc. 20. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát pedig én a második kép alapján azt feltételeztem, hogy törzskönyves, tenyészszemlés, jó vonalból való, tenyésztésre alkalmas kutya. Mert ha nem, akkor a fedeztetése csak szaporítás lenne, ami ugye nem illik és a hirdetés meg felhívás keringőre... Akarom mondani rejtett hirdetés kiskutya eladásra.....
2011. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem tök cukii!!nekem is tacsim van, de nekem simaszőrű.
2011. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 IGCM ***** válasza:

És ha nem törzskönyves miért kölykezteted,inkább ivartalanítazsd ha szereted.

Egyébként szép kiskutya.

2011. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Attól , nem törzs könyves még neki is kijár a jóból. Miért nem lehet 'anya', ha nincsenek pappírjai?!

Ez badarság.!

2013. júl. 22. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:
A 6. valaszolo szerintem ugy erti, hogy igy nem nagyon lehet eladni a kolykoket, meg nem is torvenyes ha jol tudom. Amugy cuki nekem is szalkasom van, imadom az osszes tacsit <3
2015. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!