Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 6 éves tacskó kutyámnak ez...

A 6 éves tacskó kutyámnak ez már a 3. vemhessége. Az ellés közben lehetnek-e komplikációk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen életkorban lehetnek,de a kr előrehaladtával egyre nagyobb az esélye.

Ne kínozd többet a vemhességgel és elléssel.

2011. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetnek. Miért nem lehet odafigyelni a kutyára, amikor tüzel?! Ezt sosem fogom tudni megérteni.


Ha kicsit is számít neked a kutyád, elviszed minél előbb ivartalanítani. Kb. 10-20 ezerből meg is van és többé nem lesz ilyen problémád. A kiskutyákra úgyis rámenne ennyi pénz és nagyon nehéz gazdákat találni nekik.

2011. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó: honnan tudod hogy csak 'véletlenül' lett vemhes? lehet hogy akarattal. először gondolkodni kéne, aztán okoskodni !
2011. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akarattal, de az ugyanolyan rossz, sőt..


Amúgy abból gondoltam, hogy véletlenül lett vemhes a kutya, mert ha tudatosan csinálná, talán nem akkor kérdezne rá, hogy lehet-e komplikáció, amikor már vemhes a kutya, hanem előtte.


De lehet én vagyok túl naív.

2011. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!