Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik győzne?

Melyik győzne?

Figyelt kérdés
Bull Terrier vagy Francia Bulldog
2011. márc. 20. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bull terrier, hiszen sokkal nagyobb és erősebb testfelépítésű! De nagyon remélem, hogy nem azért kérdezted mert verekedtetni akarod a kutyád.
2011. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Épp ezért írtam ide :) hogy szeretem a kutyákat :) nekem nincs is ilyen fajta kutyám, miért kell a legrosszabbra gondolnod?
2011. márc. 20. 20:22
 3/15 A kérdező kommentje:
opp látom azt nem küldte el..
2011. márc. 20. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ha odaírtad volna akkor biztos, hogy nem írok ilyet :) ,csak sajnos nagyon sok az olyan suttyó gyerek aki direkt azért kérdezi. Amúgy nekem a bull terrier az egyik kedvencem, gyönyörűek a maguk módján.
2011. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
NEkem 2 bichonom van és egy sarplaninacom :) nekem nagyon tetszik a bull terrier főleg a fekete barna fehér színűek :)))
2011. márc. 20. 20:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Francia Bulldog győzne.Horkolásban.
2011. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ninna ♥ ***** válasza:
Remélem én is, hogy csak elméleti kérdés, de szinte biztos, hogy a bullterrier győzne, márcsak a méretelőnye miatt is, meg hát az erő is több van benne. Ha valami nagyon gyenge, túlszaporított bulliról beszélünk, akkor van esélye a francia bulldognak is, mert ők is nagyon "harciasak", és durván tudnak azért harcolni. Kutyaiskolában nem egyszer volt rá példa, hogy francia bulldogokkal meggyűlt a bajom, folyton balhét kezdeményezett, de aztán szépen megértettem vele, hogy ilyet nem csinálunk..
2011. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha rajtam múlna egyik sem, mert nem hagynám verekedni őket.

De ha téged érdekel, próbáld ki magadon, hogy melyiket tudod legyőzni!

2011. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne hasonlits egy szoba kutyat egy terrierhez:)
2011. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez nem is kérdés... egyértelműen a bullterrier győzne, hiszen harcikutya, nem is akármilyen!
2011. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!