Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik győzne? Yorki vs. KÁJ.

Melyik győzne? Yorki vs. KÁJ.

Figyelt kérdés
Vérre menő harc lenne,mindkét kutya kan,ivartalanítva,csippezve,oltások rendben.A harc esőben folyna le,egy utánfutóban.Na,ilyen körülmények között melyik nyerne szerintetek???
2011. jún. 9. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

Miféle kérdés ez kérem?!

Egyértelműen a yorki! Pláne, ha esik is ;)

2011. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na így.Örvendek,hogy szakértők is vannak itt,és látják a dolgokat,igazából.Köszi a választ.Igazad van,én is a kisebbikre fogadnék.Dávid és Góliát,vagy mi.....
2011. jún. 9. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a yorki. Hogy is nyerhetne egy KÁJ akárkivel szemben is?
2011. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ugye?Itt mindenki azt írja,hogy KÁJ így győzne le,vagy úgy egy pitbullt,komondort stb. s lám,hol az igazság...Már hárman vagyunk ezen a véleményen...
2011. jún. 9. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek. A yorkienál gyilkosabb fajta nincs. Ha nem tud létrát szerezni, hogy el tudja harapni a torkát, akkor tuti lerágja a lábait, csak hogy a torkához jusson.
2011. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Mind rosszul tudjátok.

Csak egy Csivava tudná legyőzni a KÁJ-t.:))

2011. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen az a káj?? :S
2011. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

közép-ázsiai juhászkutya

guglizd ki, szerintem tetszeni fog.

nekem az egyik kedvenc fajtám

2011. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek.Gondolom rájöttetek,hogy EZ a kérdés miért volt feltéve...Mind több az ilyen fajta kérdés itt a GYIK-on,gondoltam én is beállok ebbe a "klubba"...JÓ KUTYÁZÁST MINDENKINEK.
2011. jún. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!