Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fajtiszta német juhász...

Egy fajtiszta német juhász szuka rajzos hány évig nö (fejlödik) mert az enyém 2 honap mulva lesz 2 éves a kutya és nem olyan nagy a marmagassága nekem én 170 cm vagyok és a csipömig ér?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Na,kedves Kérdező,egy szuka rajzos németjuhász fajtiszta kutyának az a marmagasság bőven elég.
2011. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 IGCM ***** válasza:

Először is minden kutya úgyanaddig nő....

Egy nj másfél,két éves korig fejlődik.Nőni már nem fog.Mérd meg a marmagasságát és nézd meg a standartot jó-e a mérete.

A munkavérvonalú igazi njk nőnek bazi nagyra csak.

2011. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.IGCM,én 172 cm vagyok a csípőm kb.85-9O cm.Esetleg egy oldalt ha tudnál linkelni,vagy esetleg fényképet,ahol ekkora munkakutyáról olvastál,vagy esetleg láttál,mert én ilyesmit még nem halottam.Még KÁJ kannak is gyanús nekem....Vagy nem olvastad el figyelmesen a kérdést,vagy én vagyok nagyon lemaradva a kutyák terén...
2011. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 IGCM ***** válasza:

Én nem montam méreteket XD

Csupán leirtam melyi ka kicsi és melyi ka nagy :D

Még aztse mondtam,hogy kicsi a kutyája :D

Én speciel kiállításokon sokkal kisebb kutyákat látok mint pl: IPO versenyeken.

2011. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém fajtatiszta és 60 centi a marja nem nő tovább.
2011. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!