Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Happy Dogról?

Mi a véleményetek a Happy Dogról?

Figyelt kérdés
Golden Retrieverem most 5-6 hónapos, és áttérnék erre tápra, de kíváncsi lennék (tapasztalatok alapján ), hogy szerintetek milyen minőségű ez a táp?
2011. márc. 22. 16:10
 1/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Hát ha a sima Happy Dog-ra gondolsz, akkor az elég jó minőségű kaja, jobb egy picit talán, mint a középkategóriások, olyan alsó felsőkategóriás táp, én tudom ajánlani, kb. 2 hétig etettem ezzel, akkor is csak amiatt, mert vártunk a másik tápra, de nem volt baja a kutyámnak, jó volt a széklete, és nagyobb változáson sem ment keresztül (pl. kedvváltozás, szőrhullás stb) Szóval én tudom ajánlani. A Natur Croq meg ilyeneket azokat felejtsd el, nagyon szarok.
2011. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én Happy Dogon belül erre gondoltam: Happy Dog Supreme Junior - Maxi Baby utána Maxi Junior
2011. márc. 22. 16:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy Te milyet tápot adsz a kutyáidnak?
2011. márc. 22. 16:24
 4/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Én Orijen 6hallal etetem a nagyobbik kutyáimat, a pici meg még nagyon kölyök, ő pedig Orijen Puppy-t eszik, nagyon szereti :) Én Orijen/Acana párti vagyok.
2011. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ninna ♥ ***** válasza:
nagyobbik kutyámat*
2011. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld ki, én ezzel etetem a kutyáimat és szép tőle a szőrük, teljesen bevált nálunk. Először csak kis csomagot vegyél, így meglátod hogy ízlik-e a kutyádnak, és ha bevállt, akkor vegyél nagyobbat.
2011. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 11 hónapos lesz a dobi szukám. Mióta hazahoztuk azóta Happy Doggal etetjük. 6 hónapos koráig Happy Dog Maxi Baby -t kapott, most Happy Dog Maxi Junior-t. Szépen fejlődik, szép a szőre és nem kellett mellé semmilyen csonterősítőt adni neki. Nekünk bevált.


A www.webkutya.hu oldalon megrendelheted és értéktől függetlenül ingyen házhoz szállítják az ország egész területén.(Itt van 1kg, 4kg és 15kg kiszerelés is)


Szerintem is először csak egy pár kilót vegyél, próbára.

2011. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!