Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol adhatnám el a 15 kilós...

Hol adhatnám el a 15 kilós bontatlan Happy Dog Maxi Junior tápot olcsón?

Figyelt kérdés
Már bőven felnőtt a kutyám, úgyhogy ezt a tápot már nem adnám oda neki. 2012 júniusában jár le, úgyhogy azt gondoltam, eladom (15ezer forint volt, és eladnám mondjuk 12-13 ezerért). Melyik oldalra tehetném fel, hol hirdessem?
2011. aug. 18. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

első sorban inkább kérdezz meg ismerőseidet,barátaidat hát ha kell nekik vagy ők ismernek olyat akinek kell..szerintem ezt nem tudod feltenni...bár az expressz.hu-n a kutya kategoriában megpróbálhatod hát ha megveszi vki...


akkor mért vettél annyi tápot???


én mindig annyit veszek amennyi tuti elfogy és inkább jások sürűbben boltba mitn rám maradjon nah mind1..


sajnos én sem ismerek olyat akinek kéne ilyen táp...

2011. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan add oda a felnőtt kutyádnak, semmi baja nem lesz tőle.
2011. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ajánld fel egy környékeden lévő menhelynek, nagyon fognak neki örülni! Nekik nincs állami támogatás, adományokból tartják fenn magukat, igen keservesen. Minden segítségnek hálásan örülnek, pl. kinőtt nyakörvnek is, vagy rongyoknak, amit a kutyaházakba tehetnek télen.


De ha mindenképp el akarod adni, környékbeli kutyatenyésztőknél érdeklődhetsz (interneten beírod a városod nevét és a kennel vagy tenyészet szót), náluk gyakran vannak kölykök, vagy kiskutyát sétáltatóknál esetleg érdeklődhetsz

2011. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan odaadhatod a saját kutyádnak. Egyébként alapvetően 12-13 ezer között mozog a táp ára, és sok webáruház már házhoz is viszi, így nehéz lesz eladnod, hacsak nem valami környékbelinek.


Ha nagyon meg akarsz tőle szabadulni, megpróbálhatod a vaterán, vagy a tesz-veszen.

2011. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 ezer+postaköltséget adok érte.
2011. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!