Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos staffordshire...

7 hónapos staffordshire terrier kutyám van, Az utóbbi napokban hiperaktivitása a szőlőlugas főágainak ill a rózsafák tövigrágásában kezdett megnyilvánulni. Elképzelhető valamilyen vitaminhiány?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát se ma szőrő sem a rózsa nem tartalmaz olyasmit ami erre utalna.


folsav hiány esetén füvet enne inkább....


valószínűleg arról lehet szó, hogy unatkozik, vagy most jönnek az utolsó fogak. Előfordul hogy elhúzódik a fogzás valami miatt.



próbálj neki kötélből és gumiból készült játékokat fellógatni valahova. Az rághatja, húzgálhatja...lehet hogy csak azért érdekli, mert nagy és le lehet győzni :)

2009. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én steffordom annó a frssen felújított teraszunkon ette a fa oszlopokat. Én úgy gondolom, hogy rágási mánia. (talán fajtajelleg???) A rotink ilyet nem csinált. Vettm neki egy tömör gumi labdát, és a hátsó udvarba szoktattam. Azóta megmenekült a teraszom, és a gumilabda, 3-4 hónapra lefoglalta. Esetleg szerezz be neki marha lábszárat, meg lesz érte veszve, és egyből azt fogja rágcslni. 1 hónapig lefoglalja
2009. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én sztafim is imádja a fákat, bokrokat, botokat.ha sétálunk mindig keres valami botot és azt viszi a szájába, a fák oldalán lévő friss hajtásokat is imádja rágcsálni.ő 6 hónapos.amúgy én is azt tanácsolom amit az előző válaszolók.foglald le valamivel, de legjobb ha te fárasztod le!
2009. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utsó vagyok.szóval annyit még későbbre hogy a szőlő mérgező a számukra ha sokat esznek belőle.
2009. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vitamin hiányos a kutyusod nekünk 11hónapos van és kinőtte azt a kort ,hogy mindent megrág.most perpillanat a pitbullunk van ebben az időszakban.fontos hogy valami rágható dolgot adj neki , ami nem fontos a számodra nem kemény nagyon , de ne is legyen puha.
2009. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!