Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem csóválja a farkát?

Miért nem csóválja a farkát?

Figyelt kérdés
Eddig ha hozzászóltam vagy hazaérkeztem mindig csóválta mint aki megőrűl. Most meg csak lóg neki.
2011. márc. 24. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát elég furi...az enyém akkor nem csóvál, ha vmi baja van...
2011. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyeld a közérzetét is. Lehet, hogy valami gond van, ami még egyelőre "csak" ebben formában jelentkezik.
2011. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztosan beteg.:( Az enyém is akkor szokta ezt csinálni.
2011. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tegnap úszott egy tóba előtte 2 nappal pedig erdőben voltunk.
2011. márc. 24. 15:24
 5/11 xnorkax ***** válasza:
Kullancsokat néztél? Lehet, hogy babéziás! Vidd el orvoshoz, mert ez jelent valamit. Az is lehet, hogy megfázott a tóban.
2011. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk rossz hír, de nem feltétlenül magyarázat. Kullancsot nézted benne? Minél hamarabb ki kellene szúrni, ha fetőző kullancs csípte meg, mert az idő ellened dolgozik.

Megfázhatott és lehet rossz a közérzete e miatt is, bár nem tudom milyen a bundája.

Lehet egyszerű izomláz is.

A helyedben én nagyon gyorsan átnézném a kullancs miatt, figyelném a vizeletét és úgy általában a viselkedését. Ha nincs kullancs, elszineződött vizelet, akkor ma még nem kell vele dokihoz menni, de ha holnapra sem javul, akkor mindenképpen doki.

2011. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nedves az orra van kedve játszani és sétálni is menne és kullancsot nem találtam és hátárafordúl hogy simogassam.
2011. márc. 24. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
attól hogy nem találod a kullancsot, még lehet benne, olyan kicsi az a dög mikor belemegy, hogy még nagyítóval is nehéz a szőrben. De lehet más is, vmi vírus, vagy fene tudja. ha holnap is ilyen, akkor szerintem is vidd azért el a dokihoz...
2011. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
VOLTUNK dokinál baj: zúzódott faroktő
2011. márc. 24. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:

első, és utolsó vagyok...:

bassuskulcs...:-(((

szegényke...addig csóválta, míg jó beverte vhová? De nincs nagy gáz, vagy mit mondott?

Jó nagy baromságokat hordtunk itt össze...kullancs...látod nem lehet itt hinni nekünk!!!:-DD De azért nagyrészt mindenki írta, hogy doki...


jobbulást a 4lábúnak

2011. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!