Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta legyen?

Melyik kutyafajta legyen?

Figyelt kérdés
ne legyen túl nagy max. golden retriever. lehessen kint tartani. aranyos legyen. pl. beagle.
2011. márc. 24. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A goldi is aranyos. Miért aranyosabb a beagle?
2011. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xnorkax ***** válasza:

Húú, ebbe sok kutyafajta belefér.

Milyen legyen a temperamentuma?

Én nyugodt szívvel ajánlanám a berni pásztort, a golden retrievert is (nem értem az miét nem aranyos...), a labradort, a németjuhászt ...és még sorolhatnám.

Egyébként ha csak a méret számít a kutyaválasztásnál én bátran ajánlanám neked a hozzátok közeli menhelyeket. :D

2011. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így édes kevés információ. Ez a két tulajdonság nagyon sok fajtára igaz lehet, meg keverékre :)
2011. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
több infó kéne. Mennyit tudsz vele naponta foglalkozni, mennyit lenne egyedül, kezdő kutyás vagy-e, milyen tipusú kutyákat szeretsz, volt-e már előtte kutyád, járnál-e vele suliba, stb...
2011. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?

Még mindig a golden retriever legyen.

2011. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!