Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2011-es Szilvásváradi CACIB...

A 2011-es Szilvásváradi CACIB hogy zajlik? Vagy egyáltalán, egy kutyakiállítás?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam kiállításon(csak ilyen,,mezein"),természetesen nézőként szeretnék csak résztvenni rajta.Valahol azt olvastam,a két napon különböző fajtacsoportok vannak.Ez lehetséges?Hogy pl angol pásztorkutyák csak szombaton/csak vasárnap?Egyáltalán hány óra körül kezdődik a program?Légyszíves,aki volt már kiállításon írja le nekem a menetét,csak nagyjából,hogy tudjam.Meg volt adva egy telefonszám is(már nézelődtem a neten,de nem sok infót találtam)de nem tudom,azon nem csak a kiállítók kérnek infót?Nehogy az legyen,hogy hülye néző,mit akar:)Válaszaitokat előre is köszönöm!
2011. márc. 24. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is megyek a szilvásváradi CACIB-ra. Igen, a két napon különböző fajtacsoportok lesznek. Valahol olvastam, hogy melyik napon melyik majd megkeresem neked.

Amit kapásból megjegyeztem, hogy a német juhászkutya és a dobermann szombaton lesz, az amerikai staffordshire terrier pedig vasárnap.

Melyik fajta érdekel?

2011. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

A bepakolás általában 7 kor kezdődik a bírálatok meg 9-fél10 körül szoktak (na meg ha a bíró befut)

Ez valójában 1CACIB két napja ezért van felesben. Egyébként pl angol pásztorban szombaton van a CACIB vasárnap a klubkiállítás:)) én már neveztem Szilvásra de még nincs visszaigazolásom szóval a pontos beosztást csak tippelem. A BOD kezdődik általában 2 kor és Szilváson második nap van a BIS utána pedig a paci BIS :))))ekkor derűl ki kié lesz a lipicai ami itt a fődíj.

2011. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
ja és hétfőn van a vadászkutya CAC is!!
2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek,a link jó lenne:)Elsősorban az angol pásztorkutyák,akita,kuvasz,erdélyi kopó,aussie,szánhúzók érdekelnének.Bár ha belegondolok,az összesre kíváncsi vagyok:)Akkor pl aussie-t szombaton is láthatok,nem csak a vasárnapi klubkiállításon?Az lenne a lényeg:)
2011. márc. 24. 21:36
 5/26 A kérdező kommentje:
*mindenkinek:)
2011. márc. 24. 21:37
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedves második,megkérdezhetem,milyen fajta kutyud van?:)
2011. márc. 24. 21:38
 7/26 anonim ***** válasza:

Ha aussiet akarsz gyere át van most egy alomnyi:))) na jó vicceltem:))) szombaton van a CACIB vasárnap a klub biztos mindkettőn lesznek aussiek de és a vasárnapot mondanám

Szombat:

FI

FII

FIX

vasárnap:

FIII

FIV

FV

FVI

FVII

FVIII

FX

+ vasárnap van a szuper BIS

2011. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
aussie:)))))))) de most sheltiet viszek:D
2011. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Tessék: [link]
2011. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Jujj de jó,köszi mindenkinek!:)Úgy látom,marad a vasárnap:)
2011. márc. 24. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!