Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2011-es Szilvásváradi CACIB...

A 2011-es Szilvásváradi CACIB hogy zajlik? Vagy egyáltalán, egy kutyakiállítás?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam kiállításon(csak ilyen,,mezein"),természetesen nézőként szeretnék csak résztvenni rajta.Valahol azt olvastam,a két napon különböző fajtacsoportok vannak.Ez lehetséges?Hogy pl angol pásztorkutyák csak szombaton/csak vasárnap?Egyáltalán hány óra körül kezdődik a program?Légyszíves,aki volt már kiállításon írja le nekem a menetét,csak nagyjából,hogy tudjam.Meg volt adva egy telefonszám is(már nézelődtem a neten,de nem sok infót találtam)de nem tudom,azon nem csak a kiállítók kérnek infót?Nehogy az legyen,hogy hülye néző,mit akar:)Válaszaitokat előre is köszönöm!
2011. márc. 24. 21:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

akkor biztos talizunk én mind a 2 napon leszek...sőt hétfőn is...

sheltiet viszek :))szóval az aussieval asszem egy ringben lesz a bírálat

2011. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott leszek mindkét nap. :)

Nézőként megyek, egy pincsivel. Ha láttok, egy hosszú barna hajú lányt, egy pincsivel akkor az én leszek! :D

2011. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

ha látsz egy lányt barna hajú szemüveges lányt vele:

[link]

na az pedig én:DD

2011. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelek majd! :D

Én is szemüveges vagyok. Ééés vele kell majd látnod: [link]


Nagyon szép kutyusod van :)

2011. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

köszi...egyetlen kanunk rém elkényeztetett és a csajok mindig szívatják XD Most a babák miatt ki van zárva a kennelbe és totál besértődött ;)

a te kutyusod szép:)))

2011. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Akkor figyelni fogok:)Én is hosszú hajú,világosbarna hajú,szemüveges lány vagyok,18-as:)Lehet,valamelyik kutyumat is viszem(kuvasz keverék/erdélyi kopó keverék).Mit gondoltok,ha viszek kutyát,nagyban nehezíti a fotózást?Ha lehet,szeretnék pár képet készíteni a kutyusokról:)
2011. márc. 24. 22:12
 17/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Hát most na egy kis sértődés bele fér :P Enyém is megszokott rám sértődni néha-néha kis kényes pincsi :D Most meg úgy alszik, hogy a világáról nem tud, szerintem egy atomrobbanást nem venne észre a remek kis házőrzőm :D

2011. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Mindkét kutyus gyönyörű!:)<3
2011. márc. 24. 22:13
 19/26 anonim ***** válasza:

Na egész kiállítás alatt a barna hajú szemüveges lányokat fogom nézni és köszöngetek majd mindenkinek :D

Egyébként én azért merem elvinni, mert tudom, hogy tudok majd mellette fényképezni, mert nem rángat pórázon szépen megül egy helyben ha úgy van. Bár nagyon sok kutya lesz, de bízom benne, hogy nem fogja zavarni, hisz nagyon sokat járunk kutyák közé. Már előre látom a jelenetet, hogy először minden kutyához oda akar majd menni, utána pedig megunja és egyikhez se akar majd oda menni barátkozni.

Te kutyudról is mutatsz képet? :) Csak hogy teljes legyen a gyűjtemény!

2011. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

hát ha fotózni akarsz lehet könnyebb kutya nélkül...

én 23 vagyok:)) és ring előtt idegbeteg és beszédképtelen XD...szóval ha kijöttem lehet velem normálisan társalogni

ő az aussiem:)

[link]

és tényleg komoly ha érdekel megnézheted a babákat....persze leghamarabb 5 hét múlva...előtte senki nem jöhet a közelükbe:D rém háklis vagyok a higiéniára... :D

[link]

2011. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!