Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Happy Dog kutyatápról mi a...

Happy Dog kutyatápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy szerintetek milyen minőségűek a happy dog tápok. Van-e jelentős különbség (az átlag 2-3gr proteinen, stb kívül) a supreme, illetve a natur termékvonal között?

Tapasztalatok is érdekelnek. Ár-érték arány, minőség, kategória, stb.

Egy közepes termetű, keverék kutyust szeretnék vele etetni. Száraztáp mellett konzervet, kutyatésztát és maradékot szokott kapni. (Meg persze mindent, amit kinéz a szánkból :))


2011. márc. 25. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, én Happy Dog Supreme Fitt&Well - Adult Light-al etetek, és nekem nagyon bevállt. Szép tőle a kutyáim szőre és a bőre, makk egészségesek.

A supreme félét ajánlom, a natur croq nagyon sz@r xD

Úgy tudom, hogy szuperprémium táp, szerintem nagyon jó, érdemes kipróbálni,bár nem a legjobb. Az ára is megfizethető.

2011. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a supreme abszolút bejött, de egyszer vettem natur-t és az rémes volt. Sárga puhát kakált tőle a kutya, ami szemmel láthatóan gabona szemekkel volt tele.
2011. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt! :)

Rendeltem neki próbának Happy Dog Supreme Medium tápot, meg Natur Croq-ot is, mert végül is egy cég, hasonló összetétel, kilónként nem olyan nagy az árkülönbség. Neki mind a 2 nagyon tetszett, ezért érdekel a véleményetek, mert azt szeretném, hogy jól is érezze magát és egészséges is legyen. (Eddig sajnos anyagi okok miatt száraztápból mindig vmi akciós vackot vettünk tecsóba, most viszont szeretnék neki vmi jobb tápot adni.) Várom a további válaszokat.

2011. márc. 25. 18:15
 4/5 Ninna ♥ ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, a Natur Croq-ot hajítsd a kukába, kb. olyan mintha Pedigree-vel etetnél. A kutyám sárgát, puhát kakilt tőle legalább két hétig, és ahogyan az előző is írta, láthatóan gabonaszemek voltak benne, na én akkor kidobtam az összeset, még szerencse, hogy csak 7 kg-s zsákot vettem. Kölyökkorában viszont etettem a Happy Dog Maxi Junior-ral, és az jó volt, csak allergia miatt másra váltottunk. Szép volt tőle a szőre, és jól is nézett ki, jó kondiban volt.
2011. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Nina!


Milyen kutyusaid vannak? Most mivel etetsz? (ha nem titok, akk honnan szoktad rendelni?)


Nekem mondjuk egyenlőre annyi a véleményem a natur-ról, h baja nincs tőle, fosás itt nincs (sztem ez egyébként eléggé kutyafüggő, h hogyan reagálnak). Pedigree-ről annyi a véleményem, h legnagyobb marketing táp, rossz az összetétele, ráadásul össze-vissza van színezve, meg ízesítve (66 féle méret, forma, szín egy zacskón belül XD). Kutyám egyenesen hülyét kapott tőle, otthagyta, stb... :D De a Happy dogból a supreme-t és a natur-t is zabálja :D

2011. márc. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!