Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebben adna valaki valami...

Ebben adna valaki valami értelmes választ?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy felnőtt kínai kopasz kutyát, de mindenhol csak kölyköt "találok". Nem szaporítani szeretném, amint meglenne vinném ivartalanítani. Régen volt már 1 és azóta a fajta szerelmese lettem.

Esetleg tud valaki elvihető felnőtt kutyát pest megyében, Gödöllő vagy az Örs közelében?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 25. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem tudok ott mondani felnőtt kopaszkutyát. Ajánlom valahova tegyél fel hírdetést, hogy felnőtt kopaszkutyát keresel Gödölő vagy Örs közelében. (pl.: expressz.hu, olx.hu stb.)


Sok sikert! :) Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első voltam. Ugye írsz ha kaptál kutyit?
2011. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egy kicsit szkeptikus vagyok az ilyen hírdetésekkel szemben, mert szerintem nem nagyon olvassák azt amikor valaki kutyát keres maxmimum azt, ha valaki kutyát "kínál", de azért megpróbálom!

Mindenképpen megírom, ha találok.:)

2011. márc. 25. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy igazad van.
2011. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt van 1-2 keverék.

Egyébként Gödöllő közelében még sosem láttam kínai kopasz kutyát, szerintem erre nagyon ritka.

2011. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg ezen a fórumon: [link]

Itt szinte minden kínai meztelen kutya tenyésztő és tartó megfordul, ha van az országban eladó felnőtt kutya, vagy a fajtamentésnél gazdit kereső kutya, arról biztos tudni fognak.

2011. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon találsz felnőtt kínálatot is, de ha elvárod, hogy a szomszédodba legyen, vagy az odautazásra már nem költesz, akkor csak várj tovább.


[link]

2011. márc. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!