Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szeret? Légyszives...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret? Légyszives olvasd el, és értelmes választ írj, ez tényleg nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egy buli után hazakisért, este fizetett nekem mindent, többször is hazakisért, de nem is arra lakik, amerre én de mégis jött! Sokszor rámmosolyog, meg köszön,, bulikon csak velem akar táncolni... Fhúú! Most akkor szerinted mi van? Szeret vagy mi? ( a legfeltünőbb az volt, amikor aztmondta bulin, hogy vegyem le a pólóm :D )
2011. okt. 21. 21:21
 1/4 DiMalto ***** válasza:
90%
naaaa és erre akarsz komoly választ? elöre sajnállak
2011. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen szeret téged

tetszel neki

szerintem csak fél elmondani ha tetszik neked akor mond meg neki

az a polos téma meg csak buli volt szerintem⊙_⊙

2011. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, az azt gondoltam :)
2011. nov. 1. 19:06
 4/4 A kérdező kommentje:
markónak üzenem: csak volt egy hasonló buli pénteken, de arra meg nem jött :( viszont suliban mindig köszön meg ilyenek...
2011. nov. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!