Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A BERNÁTHEGYIRŐL mi a vélemény...

A BERNÁTHEGYIRŐL mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
NAGY
2011. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
lövészárkok a kertben,kikapart növények,szőrcsomók,nyál,kitaposott fű,szétrágott cipők,koszos házfa. dióhéjban ennyi
2011. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
lövészárkok a kertben,kikapart növények,szőrcsomók,nyál,kitaposott fű,szétrágott cipők,koszos házfal dióhéjban ennyi
2011. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
első... xD Amikor megláttam ezt a kérdést a főoldalon, rögtön arra gondoltam, hogy leírom ezt : nagy! xDXD de te megelőztél :D:D
2011. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak a kutyának már jó napotot kell köszönni:)

Viccet félretéve ha jól tudom elég beteges fajta, meg a megfelelő táplálása is egy amerikai banánköztársaság éves GDP-je. Amúgy elég szép fajta, meg a betörők is félnek tőle.

2011. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, szép nagy maci kutya! Általában nyugodtság, kiegyensúlyozottság jellemzi.
2011. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szép, hűséges kutya fajta. nekem először nem a nagy jutott eszembe, hanem az hogy " nyál ! " :D
2011. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát, hát, sajnos meg kell cáfolnom az utolsó hozzászólót: a bernáthegyi nagyon jámbor fajta, bárkit beenged, idegeneket is. Nagyon kedves, barátságos, imádja a gyerekeket, igen sajnos kicsit "kényes" is, és valóban, elég sokat eszik. viszont nagyon okos, jó társ és barát. Házőrzést nem vállal, ha ez a cél, legyen mellette még egy másik kutya is... Az első kutyusom bernáthegyi volt. soha nem feljtem el. nagyon jó "barát"
2011. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ninna ♥ ***** válasza:
Nekem van egy bernáthegyis ismerősöm lent a parkban, a kutyám sokszor játszik vele. A gazdi mindig mesél nekem az otthoni dolgairól a kutyusnak, a beszédéből az jön le, hogy egy nagyon szerethető, kis maci kutya, aki nagyon gyorsan tanul, és imád a gazdájával lenni. :) A kutyus is jámbor, aranyos, mindenkinek hagyja, hogy megszeretgessék, nekem rögtön kéri is, hogy vakargassam a pociját, amikor meglát, nagyon barátságos tényleg. A gazdija viszont sokszor panaszkodik, hogy kieszi őket a vagyonukból. Nem egy szegény család, a nő férje nagyon jól keres, olyan 30-40 év körüliek. Eleinte Acana táppal etették, mert még mondták, hogy azt még elbírják anyagilag, meg minden.. de kénytelenek voltak olcsóbbra váltani, most a Josera tápot eszi a kutya, ugyanúgy szép és egészséges, de rengeteget eszik.. egy zsák Josera kb. 3 hétig elég a kutyának, szóval egyszerre két zsákot rendelnek mindig, hogy ne kelljen hetente rendelni kaját a kutyának. Lakásba is bejöhet a kutyus, bent alvós, de kertbe kijárós kutya, viszont mondják, hogy annyira nyálzik, hogy minden csupa nyál. Naponta kell felmosni, porszívózni, mert annyira nyálas minden, szóval azzal is megküzdenek. De ez a kutya volt az álmuk, mindent megtesznek érte.
2011. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xnorkax ***** válasza:
Hát, számomra egyelőre túl nagy, de nagyon szimpatikus fajta. :)
2011. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!